Hacettepe Üniversitesi Enerji Topluluğu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Hacettepe Üniversitesi Enerji Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Energy
  • ·
  • 10 follower

About Us

Öğrenci toplulukları arasında Türkiye'nin en büyük enerji topluluğu olan Hacettepe Enerji Topluluğu, 2012 yılında kurulmuş olup enerji alanında düzenlediği birçok seminer ve etkinliklerle Hacettepe Üniversitesi öğrencileri başta olmak üzere ilgi alanı olan herkesin sektörle aralarındaki bağı oluşturmaktadır.


Hacettepe Enerji Topluluğu'nun en önemli gayeleri enerji alanında üyelerine teknik anlamda bilgi vermek ve bunun yanında yetkin bireyler olmaları için gerekli sosyal ve akademik alanı yaratmaktır. Teknik eğitimlerimizin yanı sıra sosyal alanda yaptığımız etkinliklerle öğrencilerimizin her iki alanda da bilgi sahibi ve sosyal yönleri gelişmiş bireyler olarak yetişmesini sağlamaktayız. Topluluğumuz, kurulduğu yıldan bu yana günden güne artan üye sayısıyla Hacettepe Üniversitesi'nin en aktif topluluklarından biri haline gelmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Enerji Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi Enerji Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Hacettepe Üniversitesi Enerji Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi Enerji Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Hacettepe Üniversitesi Enerji Topluluğu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi Enerji Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.