GOOINN Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

GOOINN

  • Consultancy
  • ·
  • 7 follower

About Us

Birlikte değer üretmek için heyecanlı, yenilik için sağlıklı bir takıntıya sahip GOOINN'den sana kısaca bahsetmek isteriz.

GOOINN adının nereden geldiğini öğrenmek isteyeceğini düşünüyor ve şirketin kültürünü sana daha detaylı aktarmadan önce bu konuya bir açıklık getirmek istiyoruz. GOOINN, "Good Innovation" kelimelerinin kıslatılmalarının birleşimiyle meydana gelmektedir. İyilik temelli yaklaşımımız öncelikle takım içinden başlayıp, birlikte değer ürettiğimiz tüm partner ve müşterilerimize doğru devam etmektedir.

Takım içinde süreç/ürün/hizmet ve projeler etrafında yaptığımız tartışmalarda kullandığımız dil ve üslubun iyilik merkezinden ayrılmaması bugüne kadar ortaya çıkardığımız başarılı işler kadar bizim için değerlidir. GOOINN temellerinin atıldığı 2015 yılından itibaren hizmet verdiği ilk müşteriden, portföyüne kattığı her yeni müşteriye kadar hepsini "Birlikte Değer Yarattığı İş Ortakları" olarak görmektedir.

GOOINN oluşturduğu hizmet türleri, kendi içinden çıkardığı ürünler, girişim odağındaki ağları, topluluk ve içerikleri ile bulunduğu pazarda kendini "inovasyonun kaynağı" olarak konumlamaktadır.

Danışmanlığın bağımlılık temelli yaklaşımını ve eğitimlerin tek taraflılığını reddeden GOOINN hizmet verdiği iş ortaklarına bir takım arkadaşı gibi yaklaşır, hisseder ve rehberlik yapar.

Tüm bunların yanında GOOINN Venture Builder yaklaşımı ile kendi içinden girişimler çıkarmayı da sürdürmektedir. Bunlardan Londra'da Inodash, Estonya'da Bubbleworks ve Türkiye'de Girişimciye Dönüş isimleri ile belki sana tanıdık gelecektir.

GOOINN'in değişmez üç temel taşı bulunur, bunlar;

İyi birey, iyi takım, iyi inovasyon.

Seninle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

GOOINN has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in GOOINN?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
GOOINN hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in GOOINN?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.