Manisa Celal Bayar Üniversitesi Genç Yatırımcılar Topluluğu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Genç Yatırımcılar Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 29 follower

About Us

Ülkemizin en köklü eğitim ve öğretim kurumlarının arasında yer alan Manisa Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi çatısı altında 1990 yılında kulüp olarak kurulmuştur. 1990’dan bugüne uzanan süreçte kendine güvenen, fikirler üretip, ürettiği fikirleri gerçekleştiren ve en önemlisi, başarıyı alışkanlığa dönüştüren bir kulüp kimliği kazanmıştır.  2016 yılında ise topluluk olmuştur. Genç Yatırımcılar Topluluğu uzun yıllardır aktif olarak faaliyette ve bu zamana kadar birçok yöneticiden birçok şirkete ulaşmıştır.

Topluluğumuzun misyonu öğrenci arkadaşlarımızı iş hayatındaki profesyonellerle buluşturmak ve iş hayatını yakından tanıtmaktır.

Vizyonu ise her yıl daha çok etkinlik düzenleyerek aktif ve dinamik bir topluluk olarak daha çok iş insanına ulaşmak ve daha çok öğrenciye fayda sağlamaktır.


Topluluğumuzun adı Genç Yatırımcılar Topluluğu olsa dahi sadece yatırım alanında değil. GEYAT, İnsan Kaynakları, Kariyer Planlama, Kişisel Gelişim, Finans, Muhasebe, Pazarlama, Satış, Kariyer, Girişimcilik, Startup, Teknoloji, Sürdürebilirlik ve birçok etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir.

Öğrenci arkadaşlarımıza iş birliği yaptığımız şirketler ile staj fırsatları, sertifikalı eğitimler, konferanslar, paneller, zirveler, eğitim seminerleri ve kariyer günleri , sosyal sorumluluk projeleri, mesleki ve kültürel geziler vb. yıl boyu etkinlikler ve aktiviteler düzenliyoruz. Enerji ve heyecanı belirli bir seviyede tutmayı seviyoruz, bu nedenle yeni üyelere sürekli açığız. Uzun lafın kısası, sevdiğimiz şeyi yapmak için bir araya gelmeye bayılıyoruz.

 

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Genç Yatırımcılar Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Manisa Celal Bayar Üniversitesi Genç Yatırımcılar Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Genç Yatırımcılar Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Manisa Celal Bayar Üniversitesi Genç Yatırımcılar Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Genç Yatırımcılar Topluluğu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Manisa Celal Bayar Üniversitesi Genç Yatırımcılar Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.