Gep Yeşil Enerji Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Gep Yeşil Enerji

Gep Yeşil Enerji

  • Energy
  • ·
  • 53 follower

About Us

GEP Yeşil Enerji firmasının başlangıcı 2001 senesinde kurulan Ekolojik Enerji A.Ş. çalışmalarına dayanmaktadır. Türkiye'nin tüm illerinde GEP Yeşil Enerji Üretim Teknolojileri A.Ş. her türlü atığın çözümünde son nokta olmak ve izlenebilirliğini sağlanmak açısından sizlere hizmet sağlama imkanı sunabilmektedir.

ATIKTAN TÜRETİLMİŞ YAKIT (ATY) ÜRETİMİ

Biyolojik olarak parçalanabilir malzeme, geri dönüşümü mümkün olmayan plastikler, katı ve sıvı ticari atıklardan üretilmektedir. Amacımız alternatif yakıt üretimine katkı sağlayarak geri dönüştürülemeyen atıkların kullanılması ve düzenli depolama sahasına gönderilen atık miktarının azaltılmasıdır. Lisansımız kapsamında atıktan türetilmiş yakıt hazırlama tesisine kabulü yapılacak olan atıklardan doğru ve kaliteli üretimi sağlamak adına öncelikle laboratuvarımıza uygun metotlarla alınmış numuneleri teslim edilmektedir. Bu numunelerin analizleri ışığında nem, ısıl değer ve elementel analiz sonuçları baz alınarak uygun olan atıklar ön işleme tabi tutulmakta ve çimento fabrikalarında uygun beslemeyi sağlamak için istenen tane boyutuna ve spektlere göre hazırlanarak sevki sağlanmaktadır. Alternatif yakıt olarak çimento fabrikalarına çözüm üreten firmamız hem ekonomiye hem de doğaya katkı sağlayarak daha iyi bir çevre daha iyi bir gelecek hedeflemektedir.

TEHLİKELİ ATIK ARA DEPOLAMA

Nihai bertaraf veya geri kazanım için uygun yer bulunamaması halinde ya da geri kazanım/bertaraf tesislerine gönderilmeden önce atık miktarının yeterli kapasiteye ulaşması amacıyla ’Atık Ara Depolama Tesisleri Tebliği” 26.04.2011 tarih ve 27916 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren tebliğde belirtilen kriterlere sahip ara depolama sahamızda depolanmaktadır. Atıkların ara depolama tesisinde bekleme süresi 1 yıl olup bu süre zorunlu hallerde bakanlık onay ve izniyle uzatılabilmektedir.

Gep Yeşil Enerji has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Gep Yeşil Enerji?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Gep Yeşil Enerji has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Gep Yeşil Enerji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Gep Yeşil Enerji hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Gep Yeşil Enerji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.