Enerjisa Üretim Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Enerjisa Üretim

Enerjisa Üretim Youthall Verified Badge

  • Energy
  • ·
  • 4787 follower

About Us

Enerjisa Üretim olarak, elektrik üretimi, elektrik ticareti ve dijitalden oluşan 3 ana iş kolunda büyük bir portföy yönetiyoruz.Birbirinden farklı dinamikleri olan, aynı zamanda entegre olarak değer yaratan bu faaliyetlerimizi verimli ve esnek bir portföy stratejisini esas alarak, operasyonel mükemmellik odaklı yürütüyor; sektördeki fırsatları değerlendirerek ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz.

Enerji kaynakları bakımından çeşitlendirilmiş, 3792 MW kurulu gücünde, dengeli ve verimli üretim portföyümüz ile üretim sektörünün lider oyuncusuyuz. 3 adet doğal gaz kombine çevrim santrali, 12 adet hidroelektrik üretim santrali, 8 adet rüzgar enerjisi santrali, 2 adet güneş santrali ve 1 adet yerli linyit santralinden oluşan çeşitlendirilmiş üretim portföyümüz, şirketimizin en önemli rekabet avantajlarından birisi. Yenilenebilir enerjiye dayalı üretim ile sağladığımız karbon azaltım fırsatları, teknoloji ve verimlilik odaklı yatırımlarımız ile sürdürülebilirliğe önemli katkılar sağlıyoruz.

Elektrik üretiminin yanı sıra, ticaret şirketimiz ile enerji ticaretinin lider oyuncusu olarak, çeşitlendirilmiş üretim portföyümüzü vadeli piyasalar, gün öncesi, gün içi ve dengeleme güç piyasasında optimize ederek hissedarlarımıza; sanal santral, kapasite kiralama ve dengeleme hizmetleri gibi yapılandırılmış ürünlerle de iş ortaklarımıza değer yaratıyoruz.

Video

Enerjisa Üretim has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Enerjisa Üretim?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Enerjisa Üretim hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Enerjisa Üretim?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.