Gazi Üniversitesi Girişimcilik ve İletişim Topluluğu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Gazi Üniversitesi Girişimcilik ve İletişim Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 31 follower

About Us

Girişimcilik hangi sektörün karlı, verimli olacağı ve bununla birlikte girişimciyi geleceğe taşıyan alanların berirlenmesi sürecinde son derece etkin olan bir süreçtir. Bu süreç kapsamda etkili iletişim kurulabilmesi girişimcilik açısından hangi sektörlere ağırlık verileceğini belirlenmesinde kolaylık sağlaması nedeniyle önemlidir. Topluluğumuz bünyesindeki üyelerimize kendi çalışaçakları sektörlerin gelişmesine yardımcı olmak,üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle çevresinde farkındalık yaratmak,üyelerimizin gelişimine katkı sağlamak amaçlarımızdır. Ayrıca medya platformunun önemli isimlerinden katılımcıları ağırlayacagımız konferanslarımızla üyelerimizin etkili iletişim kurmalarını sağlamak ana amaçlarımızdandır.Topluluğumuz bu amaç doğrultusunda her yıl düzenli olarak kendi alanlarında önde gelen isimlerle konferanslar düzenleyerek öğrencilerin mesleğini daha yakından tanımasına ve çeşitli konferanslara geziler düzenleyerek farklı kişilerle tanışma ve bilgi dağırcıgını geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Gazi Üniversitesi Girişimcilik ve İletişim Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Gazi Üniversitesi Girişimcilik ve İletişim Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Gazi Üniversitesi Girişimcilik ve İletişim Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Gazi Üniversitesi Girişimcilik ve İletişim Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Gazi Üniversitesi Girişimcilik ve İletişim Topluluğu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Gazi Üniversitesi Girişimcilik ve İletişim Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.