Evidea Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Evidea

Evidea

  • Retail
  • ·
  • 51 follower

About Us

Evidea; evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.

Evde yaşam ve ev dekorasyon ürünleri kategorisinde 2011 yılından beri hizmet veren ve 2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal çalışmalarını tamamlayan Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla da müşterileriyle buluşuyor. Sloganı “Burada her şey evim için” olan Evidea, çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alan, keyifli ve ferah mağazalarında; tüketicilere yeni bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal çalışmalarını tamamlayan Evidea, önümüzdeki 5 yıl içinde 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak yaklaşık 1.500 metre kare büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında, tüketicilerin dekoratif fikirler bulup ilham alabileceği bir ev alışverişi deneyimi yaşamalarını hedefliyor.

Evidea; mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunmayı vaat ediyor.

Bilhassa kadın tüketicileri heyecanlandıracak yeni mağaza konseptiyle müşterilerinin karşısına çıkmaya hazır olan Evidea’nın sloganı “burada her şey evim için”.

Evidea yalın, basit ve güçlü bir organizasyon yapısı ve eğitim, öğretim, takım ruhunun önemine inanan insanlardan oluşan kadrosuyla içeriden insan yetiştirmenin önemini benimseyerek hareket ediyor.

Siz de hızla büyüyen Evidea ailesine katılmak için www.kariyer.net üzerinden paylaşılan ilanları takip edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: www.evidea.com

Evidea has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Evidea?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Evidea has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Evidea?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Evidea hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Evidea?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.