Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 36 follower

About Us

Girişimci ESOGÜ Mühendislik Fakültesi öğrencileri tarafından kurulan “Engineering Society of Eskişehir” (ESOES) tüm mühendislik öğrencilerine hitap eden geniş üye profiliyle, keşfederek fark yaratmayı amaçlayan bir öğrenci kulübüdür.

Kulüpçülük tecrübesine sahip, çeşitli organizasyonlarda rol alarak kendini geliştirmiş, farklı bölümlerden birleşerek bütünü oluşturan bir öğrenci topluluğuyuz. 

Koordinasyon Farklı bölümlerden öğrencilere ulaşarak, çeşitli üniversite ve kulüplerle iş birliği yaparak bir arada ve disiplinler arası çalışma imkanı sunmak kulübümüzün amaçlarından biridir.

Gelişim Üyelerimizin kariyer yönelimine yardımcı olmak ve kendilerini geliştirmelerini sağlamak, bu alanda çeşitli imkanlar sunmak öncelikli hedeflerimizden biridir.

Sosyallik Kulüp olarak mühendislerin aktif sıfatına sahip olması ve asosyal tabularının yıkılması için; üyelerimizin iletişim becerilerini geliştirecek, onları sosyal yaşama katacak organizasyon ve etkinlikler yapmaktayız.

Sürdürülebilirlik Kulübümüzün aktifliğini korurken aynı zamanda kazandığımız birikimlerle sahip olduğu prestijin daimiliğini sağlamak hedeflerimiz arasındadır. Bu amaçla yıl içinde çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz.

TÜSİAD “Bu Gençlikte İş Var” Yarışmasınının destekçi kulüplerinden biriyiz.(Bu yarışmaya destek veren ilk ve tek ESOGÜ kulübüyüz.)

Video

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.