Eren Perakende Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Eren Perakende

Eren Perakende

  • Retail
  • ·
  • 43 follower

About Us

Eren Perakende, 30 yılı aşan tecrübesi, 500'e yakın mağazası ve 23 ülkede binin üzerinde satış noktasıyla, sektördeki yatırımlarına ve kararlı ilerleyişine devam ediyor.

Eren Holding’in 1988 yılında faaliyete geçirdiği Eren Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş., Eren Perakende’nin temellerini attı. Pamuk ipliği üretimi, kumaş boyama gibi işlemlerin yapıldığı Eren tekstil, farklı kumaş türleri için ham madde kaynağı yarattı.

Eren Holding, 1990 yılında Fransız tekstil firması Devanlay SA ile kurduğu Devanlay – Eren Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ortaklığı ile Lacoste ürünlerinin lisanslı üretimi ve dağıtımına başladı. Daha sonra Burberry, Gant, Nautica ve Converse markalarının da distribütörlüğünü alarak perakende sektöründeki marka çeşitliliğini artırdı.

Temsilciliğini yaptığı markalar başta olmak üzere birçok dünya markasının seri sonu ürünlerini tüketiciye ulaştırmak amacıyla 2008 yılında Occasion mağazalarını açtı. Çok markalı ayakkabı konseptine sahip SuperStep mağazalarını hayata geçirdikten sonra online satışa yöneldi ve superstep.com.tr online mağazasını açtı.

2020 yılının Eylül ayında Maus Frères Grup bünyesinde lüks giyim kategorisinde bulunan Fransız markası The Kooples’ı Türkiye’deki moda severlerle buluşturdu.

Eren Perakende; fiziksel mağazaları ve distribütörlüğünü yaptığı markalara ait e-ticaret sitelerinin yanı sıra Sanal Çadır ve FashFed.com ile online satışlarını güçlendirdi. 2023 yılında spor perakende zincirlerinden Intersport’u bünyesine katan Eren Perakende, çocukları da unutmadı. SuperKids konseptiyle çocukları dünyaca ünlü markalarla tanıştırarak, kendilerini özgürce ifade edebilecekleri yeni bir dünya sundu. 2023 yılında Eren Perakende ailesine katılan bir diğer marka United 4 ile tasarım çeşitliliği sunmaya devam etti.

Son olarak perakendenin lüks konsepti olarak açılan United Brands ile global moda markalarını tek bir çatı altında toplayarak yepyeni bir konsept sundu. Antalya'da ilk mağazasını 2023'te açan marka; Boss, Calvin Klein, Gant, Guess, Lacose, Liu Jo, The Kooples ve Tommy Hilfiger gibi seçkin markaları tek çatı altında moda severlerle buluşturuyor.

Eren Perakende has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Eren Perakende?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Eren Perakende has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Eren Perakende?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Eren Perakende hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Eren Perakende?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.