Endeavor Türkiye Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Endeavor Türkiye

  • Nonprofit Organizations
  • ·
  • 74 follower

About Us

Endeavor, küresel bir Etkin Girişimcilik hareketine önderlik etmektedir. 1997 yılında Peter Kellner ve Linda Rottenberg tarafından New York’da kurulan Endeavor, ekonomik büyümenin anahtarlarından biri olan Etkin Girişimcileri ve büyüme aşamasındaki Scaleup şirketlerini tespit edip desteklemektedir. Seçilen her bir girişimciye benzersiz bir Endeavor yolculuğu tasarlayarak, onları 30 ülkede mentörler, girişimciler ve yatırımcılarla bir araya getirerek şirketlerinin büyümesine hız kazandırımayı amaç edinmiştir. Türkiye ofisi 2007'den bugüne kadar 60 girişimci şirketi bünyesine katmıştır.

Endeavor, etkin girişimcilere ve şirketlerine ivme kazandırmak üzere yerel ve uluslararası fikir önderlerinden oluşan mentör, danışman ve yatırımcı ağı üzerinden maddi ve manevi destek sunmaktadır. Endeavor Derneği hızlı değer ve nitelikli istihdam fırsatları yaratan bu yenilikçi girişimcilere global destek sunarken, diğer yandan sürekli geliştirdiği topluluğunun deneyim ve bilgi birikimlerini değerlendirerek yerel ekosistemleri geliştirme vizyonuyla farklı ekosistem çalışmalarına önderlik yapıyor.

Etkin Girişimci Kimdir?

Etkin girişimciler, en büyük ve en yenilikçi düşünceye ve bu düşüncelere sahip olduğunu fark edebilme kapasitesine sahip olan, toplumsal refah ve yüksek kalitede istihdam yaratarak işini ölçeklendirebilen, bilgisini, güvenilirliğini ve finansal kazançlarını yeni nesil girişimcilere aktararak çarpan etkisi yaratan girişimcilerdir.

Endeavor Türkiye has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Endeavor Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Endeavor Türkiye has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Endeavor Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Endeavor Türkiye hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Endeavor Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.