Doğuş Grubu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →
Doğuş Grubu

Doğuş Grubu Youthall Verified Badge

  • Holding
  • ·
  • 2177 follower

Türkiye’yi Dünyada Temsil Ediyoruz!

Grubumuzun, otomotivde Volkswagen AG ve TÜVSÜD, turizmde Hyatt International Ltd., yeme-içme sektöründe de bünyesinde Coya, Roka, Zuma ve Oblix gibi markaları bulunduran uluslararası Azumi Grubu ile Amazonico, Ten Con Ten, El Paraguas markalarına sahip Paraguas Group ve e-ticaret alanında Güney Koreli SK Group gibi büyük küresel oyuncularla işbirliklerimiz ve ortaklıklarımız bulunuyor.

Standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonumuzla, markalarımızın değerini sadece Türkiye sınırları...

Read More

Big Size
1951
10.000+ Employees

Doğuştan İyi Bir Gelecek, Doğuş ile Gelecek!

İnsanlığa ve toplumdaki her bireye, iyi bir gelecek sağlama ortak amacı ile Doğuş Grubu’nda birleştik. Hayatın çeşitliliğinin ve farklı ritimlerinin keşfedilmesine aracılık etmek bizim için büyük bir keyif ve işimize heyecan katan bir tutku. Biz her sabah bunu gerçekleştirmek için uyanıyor, daha iyisi için her gün çalışıyoruz.

Doğuş’tan İyi Bir Gelecek sözümüz olsun! Dünya mirasını, ülkemiz tarihini, kültürünü, sanatsal hazinelerini toplumla buluşturmak bireyler için bir ayrıcalık değil, hak olduğunu düşünüyoruz. ...

Read More

Yetenek Programlarımızla Hayallerinizi Birlikte Keşfediyoruz!

Doğuş Teknoloji Geleceğe Giriş Genç Yetenek Programı ve Doğuş Otomotiv Biz’De Staj programlarıyla genç yetenekler Grubumuz bünyesinde benzersiz ve dolu dolu bir staj deneyimi kazanıyor.

Doğuş Teknoloji bünyesinde düzenlenen Doğuş Datathon yarışmasıyla yeni teknolojileri kullanarak gerçek verilerle, iş problemlerine farklı bakış açılarıyla çözümler üretiyor, projeler geliştiriyoruz.

Yeni dünya koşullarına uyum sağlayarak staj programlarımızı dijital dünyaya taşıyor, tüm grup...

Read More

Kültürümüz

Doğuş Grubu’nda 6 farklı sektörden 18 binin üzerinde çalışma arkadaşımızla, elde ettiğimiz sayısız bilgi ve verinin ışığında çevik hareket edip değerlerimizi yönetim ile entegre bir şekilde benimseyerek, yeni deneyimler yaratmaya odaklanarak, sürdürülebilirlik ve iş birliğini ilke edinerek, hep birlikte çalışıyoruz. Farklılıklarımızdan güç alarak çalıştığımız bu eşsiz kültürü ise Doğuş 3.0 kültürü olarak adlandırıyoruz. Doğuş 3.0 kültürünün bir parçası olarak farklı marka ve departmanlardan katılımcılarla proje ekipleri o...

Read More

Sosyal Yaşam

Doğuş Grubu çalışanlarına özel iletişim ve sosyal yaşam platformumuz olan Do’lu Hayat ile birçok fayda sunarak hayatımıza değer katıyor, farklı renklerimiz ve fikirlerimizle kendimizi ifade ediyor, ortak hayallerimizi gerçekleştirmek için alan yaratıyoruz. Grup şirketlerimizle ilgili güncel haberlere bu platformdan ulaşabiliyor, interaktif yapısı sayesinde birbirimizle bağlantıya geçebiliyoruz. Burada yalnızca sosyalleşmiyor, Mindo uygulaması ile Grubumuzu bir adım öteye taşıyacak fikir ve projelerimizi paylaşıyoru...

Read More

#BirlikteGelişiyoruz

Bi Do’lu Kariyer alanı Grup içi kariyer fırsatlarından ilk olarak bizim haberdar olmamızı sağlarken, Do Hobi Kulüpleri ile kendimizi farklı alanlarda geliştiriyor, yeni uzmanlıklar kazanıyoruz. Do’lu Hayat ile sağlıklı yaşam seminerleri, farklı uzmanlık alanlarından konuşmacılarla bir araya geldiğimiz Öğle Arası Sohbetleri, üst yönetimimizle sohbet ettiğimiz Small Talks ve içerik çeşitliliğiyle hayatımıza katma değer sağlayan Do Akademi ile #BirlikteGelişiyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Grup DNA'mızda yer alan sosyal sorumluluk bilincini Do Gönüllüleri ile içselleştiriyor; insan, doğa ve toplumu odağına alan projeler gerçekleştiriyoruz. Çalışan destek fonumuz Bizden Bize ile ihtiyaç sahibi çalışanlarımıza ve ailelerine sağlık, eğitim, afetler ve özel yetenek gelişimi gibi alanlarda maddi destek sağlıyoruz. 

Kurum İçi Girişimcilik

Kurum içi girişimcilik programımız Invendo ile bir fikri, projesi olan, girişimcilik yeteneği yüksek çalışma arkadaşlarımızın kendi projelerini geliştirmelerine vizyon açıcı eğitimler ve mentorluk desteği ile güvenilir bir oluşum içinde olanak sağlıyoruz. Invendo ile hayata geçen girişimlere ise Doğuş Grubu olarak fon sağlıyor, girişimcilik yolculuğundaki desteğimizi uzun vadeli olarak sürdürüyoruz.

Doğuş Grubu

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Doğuş Grubu, 1951 yılında kuruldu.

Otomotiv; inşaat; medya; yeme-içme, turizm & perakende; gayrimenkul ve enerji olmak üzere altı ana sektörde faaliyet gösteren Grubumuz ayrıca, teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürüyor. 300’ün üzerindeki şirketimiz ve 18 bini aşkın çalışanımızla müşterilerimize üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir...

Read More

Team

Doğuş Grubu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Doğuş Grubu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


10.000+

1951

50% 50%

30
Doğuş Grubu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Doğuş Grubu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Doğuş Grubu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Doğuş Grubu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


10.000+

1951

50% 50%

30

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started

10.000+

1951

50% 50%

30

Working Environment

Ben Didem, ODTÜ Sosyoloji lisans ve University of Leeds’de İletişim Çalışmaları yüksek lisans bölümleri mezunuyum. Marka-pazarlama-iletişim döngüsü ile olan ilişkim, insani iç görüye olan tutkulu merakımdan başladı. Kariyerimin ilk on yılında yaratıcı ajanslarda, farklı sektörlerde marka stratejileri geliştirmek ve hayata geçirmek için çalıştım. Bugün Doğuş Grubu’nda Chief Brand Officer olarak farklı sektörlerimiz, markalarımız, toplumsal yatırımlarımız, fonksiyonlarımız arasında çapraz iş birlikleri ile ortak değerler yaratmak için çok renkli ekiplerle çalışıyorum. Hangi işi yaparsak yapalım, insanın hep odak noktası olduğuna inanıyor ve ne yaptığımızdan öte nasıl yaptığımıza önem veriyorum.

Ben Çiğdem, Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra perakende ve havacılık sektörlerinde deneyim edindim, Doğuş Grubu ile kariyerimin dördüncü yılında tanıştım. Doğuş Otomotiv Eğitim ve Gelişim ekibindeki rolümün yanında grup şirketlerimizle sıklıkla bir araya geldiğimiz çeşitli proje gruplarında görev alıyorum. Birçok yeniliğe hızlı adaptasyon gerektiren, dönüm noktası olarak kabul edebileceğimiz 2020 yılından itibaren Doğuş Grubu, bir adım öteye giderek çalışanların sağlık ve esenliğini her yönüyle destekledi. Değişen dünyada veri analitiği, müşteri deneyimi, yapay zekâ gibi konularda yetkinliklerimizi geliştiren birçok program sağladı. Çalışma gruplarının yan ısıra Üst Yönetim de dahil olmak üzere fikirlerimizi önemseyen, dinleyen liderlerle bir araya gelme fırsatını yakaladığım için kendimi şanslı hissediyorum.

Ben Ayşen, Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuyum. Stajyer olarak başladığım Doğuş Teknoloji'de 2 yıldır Standartlar ve Sertifikasyon Uzmanı olarak çalışıyorum. Kariyerime Doğuş Grubu gibi dinamik, vizyoner, yenilikçi bir kurumda başlamak benim için büyük bir şans ve gurur. Yelpazesinde çok farklı sektörleri barındıran, yol gösteren, deneyimli, desteğini ve ilhamını her zaman hissettiren bir ailede, çok yönlü projelerde yer alıp, gelişerek keyifle çalışıyorum. Sizleri herkesin fikirlerini özgürce belirtebildiği bir atmosferle karşılayan Doğuş Grubu, ilk günden aşıladığı girişimci, gelişimci kurum kültürü ve çalışanına verdiği değer ile gücüne güç katmaya devam ederken mutlu ve işini severek yapan çalışanlar elde ediyor.

Ben Irmak, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuyum. Community of European Management Schools (CEMS) ve Koç Üniversitesi’nde Uluslararası Yönetim alanında master eğitimimi tamamladım. Almanya’da Volkswagen Group şirketlerinde yedi yıl çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönerek VW Türkiye distribütörü olan Doğuş Otomotiv’in bünyesine katıldım. İki seneyi aşkın süredir Dijital İş Geliştirme Yöneticisi olarak çalışmakta ve bir yandan da dijital dönüşüm alanında doktora çalışmalarıma devam etmekteyim. Kişisel öğrenme bulutumuzu sürekli geliştirmenin, sürdürülebilirliğin şart olduğu yeni dünyada Doğuş, çalışanını geliştiren, yeni yetkilikler kazandıran, çapraz çalışma fırsatı sunan ve insana verdiği değerle ön plana çıkan bir grup. Bir Doğuş’lu olarak bu büyük ailenin içinde yer almaktan övünç ve mutluluk duyuyorum.


10.000+

1951

50% 50%

30

10.000+

1951

50% 50%

30

10.000+

1951

50% 50%

30