Doğan Holding Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Doğan Holding Youthall Verified Badge

 • Investment Consulting
 • ·
 • 618 follower

Hakkımızda

Doğan Grubu olarak iş dünyasına ilk adımımızı Onursal Başkanımız Aydın Doğan’ın Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne 1959 yılında kaydolması ile başladı.

Bugün 60 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde sorumlu yatırım holdingi anlayışı ile sürdürülebilir değer yaratmaya ve değer katmaya devam ediyoruz.

Biz insanın, ülkemizin, ve toplumun değerini bilerek, yetkin insan kaynağımızla istikrarlı yolcuğumuza devam ediyoruz.

Türkiye ekonomisine değer katan Doğan Grubu şirketleri olarak faal...

Read More
Big Size
1980
10.000+ Employees

Değer Bilir, Değer Katarız

Biz; insanımızın, ülkemizin ve insanlığın değerini bilir, toplumumuza, dünyamıza ve ortak geleceğimize değer katmak için çalışırız. Hedefimiz; ürün ve hizmetlerimizle daha yüksek fayda sağlamak, şirketlerimiz ve markalarımızla daima yenilikçi ve öncü olmaktır. Hissedarlarımız, çalışanlarımız ve paydaşlarımızla birlikte başarı yolunda ilerlerken pusulamız, aklımızda ve gönlümüzde taşıdığımız değerlerimiz ve ilkelerimizdir.

Bizi biz yapan ortak değerlerimizin; köklerimizin ve sahip olduklarımızın; bilginin ve emeği...

Read More

Bizce Daha İyi Bir Dünya Mümkün

Doğan Grubu olarak, bir etkinin sadece kendi alanıyla sınırlı kalmayarak büyüyüp çoğaldığını, bir damla suyun kocaman bir okyanusu, bir fikrin tüm geleceği, bir insanın ise bütün toplumu etkilediğini biliyoruz. Bu bilinçle faaliyetlerimizin tüm aşamalarını “Birleşmiş Milletler 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları” doğrultusunda şekillendiriyoruz. İklim değişikliğine karşı somut adımlar atarak dünyamıza, eşitliği ve yerel üretimi gözeterek topluma, sürekli yenilik arayışı ile geleceğe değer katıyoruz. Biz ...

Read More

Doğanda Ne Varsa Doğan’da

Doğan Grubu’nda işveren markamız ‘Doğanda’nın özünü; Değer bilen, değer katan, ilkeli, şeffaf, dinamik, istikrarlı, prestijli, samimi, güven veren, aile ortamı sunan, performans odaklı kurum olmak oluşturuyor.

İşveren markamızın üzerine inşa edildiği aktivasyon alanlarıımız; yetenek kazanımı, kariyer, gelişim, yaşam ve yenilik.

Yetenek Doğanda: Kampüs içi etkinlikler, kampüs dışı etkinlikler, profesyonellerle iletişim

Kariyer Doğanda: İşe alım, yeni başlayan deneyimi, performans yö...

Read More

İş - Yaşam Dengesini Önemsiyoruz!

Esnek çalışma seçeneklerimiz ile çalışma arkadaşlarımıza iş yaşam dengesini kurabilmeleri için ihtiyaç duydukları ortamı sağlıyoruz. Her Çarşamba günü evden çalışma uygulamamızla sadece evden değil istediğin yerden çalışma imkanı sunuyoruz.

Biz birlikte eğlenmeyi çok seviyoruz. ‘Hayat Doğanda’ kapsamında kulüplerimizde birlikte sosyalleşiyoruz. Tavla, masa tenisi turnuvalarıyla rekabetçi ama dostluğu ön planda tutarak keyifli vakit geçiriyoruz. Kış döneminde evden uzaktan bağlantıyla yaz döneminde holding binamızı...

Read More

Gelişim ve Öğrenme Sürecinizi Destekliyoruz!

‘Kariyer Doğanda’ kapsamında İçimizden Doğan Kariyer Platformumuzdan çalışanlarımıza gelişim odaklı kariyer fırsatları sağlıyoruz. Çalışma arkadaşlarımız şirket içerisinde açılan tüm pozisyonlara departman ayrımı yapılmaksızın başvuru yapma ve değerlendirilme hakkına sahip olabiliyor.

Gelişimle Doğan E-Öğrenme Platformu ile Doğan grubuna özel olarak tasarlanmış e-öğrenme platformunda birbirinden farklı yüzlerce eğitimle ile çalışma arkadaşlarımızın mesleki ve kişisel anlamda kendilerini geliştirmeleri için imkanla...

Read More

Doğanı Keşfet Staj Programı

Bu yıl 2. düzenlenecek olan staj programımız farklı şirketlerimizde staj yapma imkanı sunmaktadır.

Doğanı Keşfet Staj Programımız kapsamında, üniversite 3. ve 4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencilerini yaz döneminde stajyer olarak değerlendiriyoruz. Doğanı Keşfet stajyerlerimiz, staja başladıkları ilk gün itibarıyla deneyimli Doğanlılar ile birlikte öğreniyor, gelişiyor, projelerde yer alıyor ve katkı yaratıyor. Böylelikle kariyerlerine bir adım önde başlıyor.

Mez...

Read More

Sosyal Sorumluluk - Aydın Doğan Vakfı

Ülkemizin çağdaşlaşma yolculuğunda sürdürülebilir fayda sağlama misyonuyla faaliyetlerimizi sürdürürken, kurumsal sosyal sorumluluk yaklaşımını sürekli değer yaratma ilkesi çerçevesinde kurguluyoruz. Temelleri 1996 yılında atılan Aydın Doğan Vakfı ile kız çocuklarının eğitimi ve fırsatlara eşit erişimi başta olmak üzere Türkiye’nin kalkınmasına katkıda bulunacak, eğitim, kültür-sanat, spor gibi birçok konuda etki odaklı işlerle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Kız çocuklarının eğitimi Aydın Doğan Vakfı’nın kuruluşu...

Read More

Company Images

Doğan Holding has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Doğan Holding?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Doğan Holding has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Doğan Holding?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Doğan Holding hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Doğan Holding?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Genel Bakış

Yeniliğe, eğitime ve uzun vadeli düşünmeye öncelik veriyoruz. Genç yetenekler bizim ekibimizin olmazsa olmaz bir parçası! Kadıköy'de bulunan Türkiye ofisimizde yıl boyunca üniversitelerin 3. ve 4. sınıf bölümlerinde okuyan, en az 2.5 gün ofiste çalışıp, diğer günler uzaktan destek verebilecek kişilere ekibimizde yer veriyoruz. Öğrenciler satış, iş geliştirme, pazarlama, dijital pazarlama ve içerik yönetimi alanlarında staj yapma fırsatı yakalayabiliyor.

Yan Haklar

Yemekhane
Servis
Hayat Sigortası
Özel Sağlık Sigortası
Spor Salonu
Eş ve Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Özel Günlerde Hediye Çekleri
Kuaför

Çalışma Ortamı

Departman Kırılımı

 • Pazarlama
  25%
 • Satış
  22%
 • Müşteri Destek
  15%

Çalışanlar Ne Diyor?

I really like that everyone at Youthall is very open and works hard towards a common ambitious goal. As a Business Development Manager I have conversations with all kinds of companies and people, from interns to CEOs, on a daily basis. This certainly stimulates me to keep on learning!

Bette Donker
Business Development Manager

What I love about Youthall, is its versatility. We have a great mix of creative marketeers, a helpful support squad, typical Delft developers, and customer-oriented sales people. Everyone adds something, especially to the great atmosphere.

Mike Rovroy
Product Designer UX/UI

The great thing about Youthall is that everyone is passionate and working hard to make an impact everyday. People interact openly and are willing to help each other out. And after the so-called 9 to 5, we host fun activities with the team such as cycling classes, drinks, and BBQ’s.

Larissa Fisser
Regional Marketing Lead

The team I work with is amazingly responsible. I love that no one is afraid to speak their mind about our product, and more importantly, that those concerns are always met with serious consideration and discussion, regardless of who they came from.

Alex Kolpa
Software Engineer
Doğan Holding has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.
Doğan Holding has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.
Doğan Holding has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.