Boğaziçi Üniversitesi COMPEC Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →
Boğaziçi Üniversitesi COMPEC

Boğaziçi Üniversitesi COMPEC Youthall Verified Badge

  • Information Services
  • ·
  • 259 follower

About Us

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü.

 

1994 yılında kurulan Compec, okulumuzda faaliyet gösteren 6 kariyer kulübünden biridir. Tamamı Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden oluşan üyelerimizin yazılım ve dijital tasarım başta olmak üzere verdiğimiz eğitimlerle kendilerini teknik açıdan geliştirmelerini, yüzlerce katılımcıyı ağırlayan etkinlikleri yönetim ekibiyle beraber sıfırdan düzenlerken aktif olarak sorumluluk alarak organizasyon tecrübesi kazanmalarını, girişimcilik ekosistemine dahil olmalarını, network'lerini genişletmeyi ve kariyer planlaması yapmalarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bunları yaparken de eğlenmeyi unutmuyor, yaşam boyu sürecek dostluklar kazanıyoruz. Bu amaçlar doğrultusunda çeşitli alanlarda etkinliklerle her yıl daha da büyüyerek Türkiye’nin dört bir yanından etkinliklerimize ilgi gösteren katılımcılarımızı sektörün önde gelen isimleri ve kurumlarıyla buluşturuyoruz.

 

Boğaziçi Üniversitesi’nin oluşturduğu öğrenci tabanlı üretken kültür etrafında kulüp üyelerimize güncel teknolojiler, sektördeki çalışmalar, şirket iş birlikleri, marka pazarlaması, organizasyon ve ekip çalışması gibi konularda reel deneyimler kazandırıyoruz.

Boğaziçi Üniversitesi’nin adına yaraşır işler ortaya koyarak marka değerine ve bilinirliğine katkıda bulunuyoruz.

Katılımcılara ve bizi takip edenlere günümüz teknolojileri üzerine kapsamlı ve üretken bir perspektif kazandırıyoruz.

Türkiye’de teknoloji üreten kişileri ve kurumları bir araya getirerek teknoloji üzerine bir ekosistem oluşmasına katkı sağlıyoruz.

Teknoloji, yazılım, tasarım ve girişimcilik gibi konularda kendini geliştirmek isteyen üyelerimize destek oluyor, benzer amaçlara sahip olan insanları bir araya getiriyoruz.

Katılımcılarımızı, üyelerimizi ve sektörün önde gelen şirketlerini bir araya getirerek yapıcı bir networking ortamı oluşturuyoruz.

Video

Boğaziçi Üniversitesi COMPEC has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Boğaziçi Üniversitesi COMPEC?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Boğaziçi Üniversitesi COMPEC has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Boğaziçi Üniversitesi COMPEC?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Boğaziçi Üniversitesi COMPEC hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Boğaziçi Üniversitesi COMPEC?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.