Cocoas Chocolat Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Cocoas Chocolat

  • Food
  • ·
  • 39 follower

About Us

 

Cocoas Chocolat, Fildişi Sahilleri’ndeki zengin aromalı kakao çekirdeklerini çikolata hammaddesine dönüştüren Belçikalı Callebaut firmasının ürünlerini tasarlıyor, yorumluyor ve Türkiye’nin eşsiz lezzetleriyle bir araya getiren iddialı koleksiyonlar oluşturuyor.

Kurucumuz Burça Yılmaz Mercan, üniversitede Halkla İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra York Trade’de dış ticaret ve e-ticaret eğitimi aldı. Sinan Ergin’den liderlik, Chef İstanbul’da çikolata başlangıç, MSA ileri seviye çikolata yapımı, Callebaut Academy’de ileri seviye çikolata yapımı eğitimlerini tamamladı, Roma ve Viyana’da çikolata workshop’larına katıldı. Kendi çocuğuna yedirmek için yaptığı sağlıklı ve leziz çikolatalardan yola çıkan Burça Yılmaz Mercan, doğal ve el yapımı ürünleriyle öne çıkan ve geniş ürün yelpazesine sahip Cocoas Chocolat İstanbul markasını yarattı.

Cocoas Chocolat’ın her an herkesin hayatına lezzet katma gayesi; ilk gün ki tutkusunu ve heyecanını hep taze tutarak çikolataların fabrika üretimi ile değil, geleneksel temperleme yöntemi ile üretildikten sonra mermerde soğuma süreci ile üretimin tamamlanması ardından siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır.

Çikolatalarımızda hayvansal yağ, katkı maddesi, glikoz şurubu bulunmamaktadır. Vegan beslenme alışkanlıklarına sahip olanları da çikolatanın lezzetli ve sağlıklı hali ile buluşturmak için ürettiğimiz Vegan ürünlerimizde hiçbir şekilde hayvansal gıda, bal, katkı maddesi ve glikoz şurubu kullanılmamaktadır.

Online mağazamız www.cocoas.com.tr ‘ den 7/24 sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine teslimatımız vardır.

Cocoas Chocolat has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Cocoas Chocolat?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Cocoas Chocolat has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Cocoas Chocolat?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Cocoas Chocolat hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Cocoas Chocolat?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.