CCN Group Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

CCN Group

  • Health
  • ·
  • 87 follower

About Us

CCN GROUP sağlık, eğitim ve inşaat sektörlerinde entegre yapı ve hizmet çözümleri geliştirme hedefleriyle, köklü kurumsal geçmişini yeni bir yapılanma ile geleceğe taşımak üzere kurulmuştur. Yapmanın yanında, yaşatmayı ve işletmeyi bir bütünsellik içinde ele alarak kilit alanlardaki yetkinlik derinliğimizle müşterilerimiz için güçlü bir çözüm sağlayıcı yapı oluşturduk.

Büyük projelerin yönetim deneyimine sahip lider kadromuz, uzmanlık alanlarında güçlü ekibimiz ve sektörlerimizde derin bilgi birikimimizle başarılması en zor projelere talibiz. Uluslararası proje finansmanı, kompleks proje yönetimi, kampüs mimari ve teknik tasarımı, yüksek kalite standartlarında hizmetlerin geliştirilmesi, teknolojinin etkin planlanması ve işletme organizasyonunun kurulması alanlarındaki yetkinliklerimize güveniyoruz. Geniş uluslararası paydaş ağımız ile ihtiyaç duyulan çözümleri süratle oluşturabiliriz.

Ekibimizle girdiğimiz alanlarda ilkleri başardık, bölgemizdeki ilk kamu özel ortaklığı projelerinin gerçekleştiricisi olduk. Sağlık sektörü hızla gelişmekte olan ve standartları uluslararası seviyelere yükselen Türkiye’de bugüne kadar gerçekleştirilmiş en büyük sağlık kampüslerini kuruyor ve işletiyoruz. Eğitim alanında Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından birisiyle ortak okullar kurduk ve işletmekteyiz. Turizm alanında grubumuzun güçlü birikimlerini yeni projelerle ileriye taşıyacağız.

Odaklandığımız üç alana aynı vizyonla bakıyoruz, hedefimiz uluslararası standartlarda insan odaklı çözüm sağlayıcı olmak. En önemli sermayemiz müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın bize duydukları güvendir. Yarattığımız sinerji ile performans, kalite, maliyet ve takvim hedeflerinde iddialıyız. Müşterilerimiz için bizimle çalışmak geniş portföyümüz ile oluşturduğumuz yüksek potansiyelden yararlanma fırsatlarını doğuracaktır. Birlikte oluşturduğumuz bu değeri yine birlikte paylaşacağız.

CCN Group has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in CCN Group?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

CCN Group has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in CCN Group?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
CCN Group hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in CCN Group?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.