ByNoGame Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Fikirlerinize değer veriyoruz. Youthall Gençlerin Beklenti ve Yönelimleri Araştırması'na hemen katılın!
ByNoGame

ByNoGame

  • Service
  • ·
  • 45 follower

About Us

2007 yılında İzmir'de kurulan ByNoGame online oyunlarla ilgili bütün ürünleri bulabileceğiniz bir web platformudur. Türkiye'de online oyunlarda ürün satın almak isteyenlerin aklına gelen ilk isim,e-pin satın alınacak en iyi adrestir. 13 yıl önce başladığımız bu yolculukta oyuncuların daima bizden istediklerine kulak verip kendimizi sürekli geliştirerek bugün 1.000.000+ kullanıcıya ulaştık. Kısa zamanda Knight Online premium,cash,gold bar ve item alım satımlarında en güvenilen adres haline geldik.

İzmir Güzelbahçe'de 2 dönümlük şirketimize ait özel tasarım bir villada ve Bayraklı gökdelenler bölgesinde , 635 m2'lik bütünsel bir komplex içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Müşterilerimizi Önemsiyoruz

Satıcılar ile oyuncular arasındaki mükemmel  köprüyü oluşturarak, bugün memnuniyet düzeyi listesinde, Digital Game alanında birinci sırada yer alan firmamız tüm sektörler arasında ise 18. sırada yer almaktadır. Geri dönüşlere her zaman açığız ve müşterilerimizin fikirlerini her zaman en önde tutuyoruz.

 

Sosyal Medyada ByNoGame

ByNoGame ailesi olarak dijital dünyada da günden güne büyümeye devam ediyoruz. Instagram&Twitter hesaplarımızda yayına aldığımız etkileşim postları ve gerçekleştirmiş olduğumuz mecraya özel yarışmalar sayesinde oldukça yüksek veri rakamları elde ettik. Ayrıca  SocialBrands sonuçlarına göre; Facebook / Alışveriş kategorisinde 2. sırada yer almaktayız.

 

Neler Yapıyoruz

Oyunculara oyunlar hakkında gereksinim duydukları bütün ürünleri sağlayıp, kullanıcıların dijital ürün alımı ve satımı yapabilmelerini mümkün kılıyoruz. Birçok oyun firması ile olan anlaşmalarımız sonucunda,oyunlarına ve platformlarına dair dijital kuponların satışlarını gerçekleştiriyoruz.  Anlaşmalı olduğumuz bazı oyun firmaları : Valve Corp, Riot Games, Epic Games, NTT Game.

 

Sponsorluklar

Dünya sıralamasında 15.sırada olan, Space Soldiers CS:GO Takımı'nda yer aldığı tek takım olmanın yanında,global turnuvalarda Türkiye'ye açık ara en fazla birincilik ve başarıyı getiren takımımızı destekledik. Türkiye'nin en büyük Spor Kulüpleri ve E-Spor takımlarına desteklerimizi verdik. ByNoGame olarak Göztepe Spor Kulübü ve Türkiye'nin en köklü E-Spor takımı Dark Passage'i destekledik. Ayrıca Levo, Jahrein, Wtcn, Elwind ve Efe Uygaç gibi Türkiye'nin en iyi yayıncılarıyla birlikle çalışıyoruz.

ByNoGame has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in ByNoGame?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

ByNoGame has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in ByNoGame?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
ByNoGame hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in ByNoGame?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.