Burçelik A.Ş. Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Burçelik A.Ş. #Seninleyiz

  • Machinery and Equipment
  • ·
  • 59 follower

About Us

52 yıllık deneyimi, tasarım uzmanlığı, yenilikçi çalışanları, insana ve çevreye saygılı yaklaşımıyla, sürekli gelişim gösterme hedefli, metal sektöründe faaliyet gösteren uluslararası çelik döküm şirketidir.

En iyiyi üretmeyi amaçlayan ve performans hedeflerine erişmek için takım ruhu içinde Burçelik`in başarısını sahiplenen ve bundan gurur duyan takım üyelerinden oluşan bir kuruluştur.

Çelik döküm üretimine ek olarak yüksek kırma kapasiteli sabit ve mobil taş kırma ve eleme tesisleri üreten Burçelik aynı zamanda dünya standartları ve kalitesinde kelebek ve küresel vana üretmekte ve özel makineleri sipariş üzerine tasarlayarak üretmektedir.

Faaliyetine başladığı tarihte 5500 m2’lik alana yayılmış, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulan Çelik Döküm ve Makine Fabrikamız yapılan yatırımlar ile; bugün 29.000 m2’lik alanda 20.050 m2’lik kapalı alana ulaşmıştır.

Kapasite ve üretim olanaklarının artmasına paralel olarak Burçelik %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve en üst düzey kalite ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi , TSE, API, CE PED 2014/68EU, PCT TH 02 , Lloyd’s Register ve TÜV sertifikalarını almıştır.

Burçelik A.Ş. has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Burçelik A.Ş.?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Burçelik A.Ş. has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Burçelik A.Ş.?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Burçelik A.Ş. hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Burçelik A.Ş.?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.