Birikim Pilleri Batarya Teknolojileri Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Birikim Pilleri Batarya Teknolojileri

Birikim Pilleri Batarya Teknolojileri

  • Electrical & Electronics
  • ·
  • 51 follower

About Us

Birikim Pilleri, ülkemizin pil ve batarya sektöründe faaliyet gösteren en köklü kurumudur. Müşterilerinin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış batarya grupları, endüstriyel piller, batarya gruplama ekipmanları, şarj cihazları, adaptörler, aküler, batarya yangın önleyiciler, tüketici elektroniği pil ve bataryaları, fener ve aydınlatma çözümleri sunan Birikim Pilleri, kurumsal satış ekipleri, alanında uzman mühendisleri, perakende satış mağazaları ve online ticaret platformları ile müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Kurumumuz, sadece Türkiye'de değil, Avrupa genelinde de en fazla ürün çeşidi olan pil tedarikçileri arasındadır. Duracell, Varta, Saft, Panasonic, Yuasa ve FDK gibi global üreticiler başta olmak üzere, çok sayıda farklı üreticinin ürünlerinin satış ve dağıtımını yapan Birikim Pilleri, kategorisinde kendini ispat etmiş ve patentlenmiş Birikim Pilleri ürün ve çözümleri ile de müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana dağıtıcılığını yaptığı onlarca markaların ‘tercih ettiği ve güvendiği dağıtıcı’; yüzlerce kurumsal müşterisinin ‘tercih ettiği çözüm ortağı’ ve binlerce tüketicinin ‘tercih ettiği pil, batarya ve akü satıcısı’ olmayı başarmıştır. 

Birikim Pilleri Batarya Teknolojileri has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Birikim Pilleri Batarya Teknolojileri?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Birikim Pilleri Batarya Teknolojileri has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Birikim Pilleri Batarya Teknolojileri?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Birikim Pilleri Batarya Teknolojileri hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Birikim Pilleri Batarya Teknolojileri?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.