Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →
Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing

Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 216 follower

About Us

Bilgi Marketing olarak günden güne gelişen dünyamızda bilgiye ulaşma kolaylığı ve ihtiyacının hızla arttığının bilincindeyiz. Bununla birlikte sürdürülebilir bir bilgi akışı için kendini geliştirmek isteyen bireylere değerlerimiz doğrultusunda bilgiyi deneyimleyerek aktarabileceğimiz bir platform sağlamak temel amacımızdır. Bu doğrultuda her geçen gün bünyemize kattığımız yeni üyelerimizle, iş dünyasındaki öncü isimleri deneyim kazanmak isteyen öğrencilerle buluşturup, sektör hakkındaki güncel bilgileri takipçilerimiz ile paylaşarak gelişimimizi sürdürüyoruz.

Kuruluşumuzun temel misyonu; kendini geliştirmek isteyen herkesin kendine bir yer edinebileceği, uluslararası ölçekte etkinlikleri ve zirveleri yöneten bir platform olmaktır. En önemlisi Türkiye’nin uluslararası nitelikli ,potansiyelli öğrencilerine; yaratıcı, bağımsız ve nesnel olarak düşünebilen iyi eğitim almış kendinden emin bireyler olma yolundaki süreçlerinde ışık tutmaktır.


Bilgi Marketing olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin çatısı altında kurulan kuruluşumuzun vizyonu, Türkiye sınırları içerisinde kurulan pazarlama organizasyonları arasında en iyiler içinde kendine yer edinebilmektir.

Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.