BilgeAdam Teknoloji Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

BilgeAdam Teknoloji Youthall Verified Badge

 • Software
 • ·
 • 157 follower

25 Yılı Aşkın Deneyim

BilgeAdam Teknoloji; 1997’de İstanbul’da kurulmuş, global operasyonlarını İngiltere ve Avrupa üzerinden yaygınlaştıran bir yazılım şirketidir. Yazılım geliştirme başta olmak üzere teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca kendi yazılım ürünlerini de geliştiren BilgeAdam Teknoloji, bu alanda ağırlıklı olarak iş yazılımlarına odaklanmıştır.

BilgeAdam Teknoloji; ikisi İTÜ ARI Teknokent ve Bilkent CYBERPARK'ta olmak üzere İstanbul ve Ankara’daki toplam...

Read More
Big Size
1997
1.001-5.000 Employees

Etik Yaklaşım

BilgeAdam’ın kuruluş felsefesi, bilgiyi insanla buluşturmak ve bilgili insanlarla teknolojinin her aşamasında nitelikli hizmet sunmaktır. “Teknolojide İnsan” arayışıyla hareket eden BilgeAdam için sunulan hizmetlerde öncelik, daima dürüstlük, karşılıklı saygı, çalışma ahlâkı; kısacası “insani değerlere” dayalı bilgeliktir.

Nasıl Başarıyoruz?

Yenilikçiyiz: BilgeAdam’ın temeli, yazılım başta olmak üzere yeni teknolojileri öğretmek, uygulamak ve geliştirmektir. Bu doğrultuda daima yenilikleri izler, iş çevresiyle paylaşır ve yeniliklerin temsilcisi olmaya çalışır

Sonuç Odaklıyız: BilgeAdam’ın tüm ürün ve hizmetleri, bireysel ve kurumsal müşterilerinin iş yaşamlarında somut faydalar sağlamalıdır. Yazılım projeleri, ürünler, işe yerleştirmeler, danışmanlık projeleri… Hepsi iş dünyasının güncel ihtiyaçlarına yöneliktir. Her yenilik bu ihtiyaçl...

Read More

Aramıza Katılın

BilgeAdam, teknoloji alanında öncülük etmeyi ilke edinmiştir. Dolayısıyla alanında lider ve/veya lider olmayı hedefleyen bir ekiple çalışır. Yönetim kurulundan başlayarak tüm ekip açık iletişimi benimseyen, sürekli öğrenme becerisine sahip, alanında en iyisi olmayı hedefleyen kişilerden oluşur.

Gelişmeyi ve ilerlemeyi ilke edinmiş, genç ve dinamik bir ekibin parçası olmak isteyen, kariyer hedefini uzman olduğu konuda en iyisi olmak olarak belirlemiş herkes Youthall ve web sitemiz...

Read More
BilgeAdam Teknoloji has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in BilgeAdam Teknoloji?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


1.001-5.000

1997

50% 50%

30
BilgeAdam Teknoloji has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in BilgeAdam Teknoloji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1997

50% 50%

30

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
BilgeAdam Teknoloji hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in BilgeAdam Teknoloji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1997

50% 50%

30

Genel Bakış

Yeniliğe, eğitime ve uzun vadeli düşünmeye öncelik veriyoruz. Genç yetenekler bizim ekibimizin olmazsa olmaz bir parçası! Kadıköy'de bulunan Türkiye ofisimizde yıl boyunca üniversitelerin 3. ve 4. sınıf bölümlerinde okuyan, en az 2.5 gün ofiste çalışıp, diğer günler uzaktan destek verebilecek kişilere ekibimizde yer veriyoruz. Öğrenciler satış, iş geliştirme, pazarlama, dijital pazarlama ve içerik yönetimi alanlarında staj yapma fırsatı yakalayabiliyor.

Yan Haklar

İnovasyon Odaklı Kültür
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı
İşyeri Hekimi
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Açık Ofisler
Kişiye Özel Gelişim & Eğitim Politikası
Servis Hizmeti
Global Kariyer Fırsatları

Çalışma Ortamı

Departman Kırılımı

 • Pazarlama
  25%
 • Satış
  22%
 • Müşteri Destek
  15%

Çalışanlar Ne Diyor?

I really like that everyone at Youthall is very open and works hard towards a common ambitious goal. As a Business Development Manager I have conversations with all kinds of companies and people, from interns to CEOs, on a daily basis. This certainly stimulates me to keep on learning!

Bette Donker
Business Development Manager

What I love about Youthall, is its versatility. We have a great mix of creative marketeers, a helpful support squad, typical Delft developers, and customer-oriented sales people. Everyone adds something, especially to the great atmosphere.

Mike Rovroy
Product Designer UX/UI

The great thing about Youthall is that everyone is passionate and working hard to make an impact everyday. People interact openly and are willing to help each other out. And after the so-called 9 to 5, we host fun activities with the team such as cycling classes, drinks, and BBQ’s.

Larissa Fisser
Regional Marketing Lead

The team I work with is amazingly responsible. I love that no one is afraid to speak their mind about our product, and more importantly, that those concerns are always met with serious consideration and discussion, regardless of who they came from.

Alex Kolpa
Software Engineer
BilgeAdam Teknoloji has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.
BilgeAdam Teknoloji has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.
BilgeAdam Teknoloji has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

1.001-5.000

1997

50% 50%

30

1.001-5.000

1997

50% 50%

30