Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.

  • Energy
  • ·
  • 1 follower

About Us

1963 yılında kurulduğundan bugüne akaryakıt sektöründe kesintisiz bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Aytemiz Akaryakıt A.Ş, 2009 yılından itibaren Aytemiz markası ile hizmet vermektedir.

%100 Türk markası olan Aytemiz, 2015 yılında Doğan Holding iştiraki olan Doğan Enerji ile gerçekleştirdiği %50 ortaklık ile gücüne güç katarak Türkiye genelindeki büyümesine ve istasyon yatırımlarına devam etmektedir.

Güçlü ikmal ve depolama kapasitesi ile sektörde öne çıkan Aytemiz’in, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 10 ikmal noktası, Mersin, İzmit, Kırıkkale, Trabzon ve Alanya’da da 250 bin metreküp kapasiteli depolama ve dolum terminalleri bulunmaktadır. 

Akaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası olan Aytemiz, şaşırtan hizmetleri, teknolojik altyapısı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Aytemiz, istasyonlarını bir akaryakıt satış noktası olmanın ötesine taşıyarak sektöründe pek çok başarılı projeye imza atmıştır. 2017 yılında yarattığı ‘Motorcu Dostu İstasyon’ konsepti, 2019 yılında sektörüne öncülük ederek müşterilerine sunduğu Self Servis hizmeti, 2020 yılında hayata geçirdiği ve istasyona gelmeden akaryakıt satın alma imkanı sunan yenilikçi Aytemiz Vaay uygulaması ile teknolojik ve ilham veren projelerin  yaratıcısı olmuştur.

Aytemiz markası bugün itibari ile 77 ilde 570’ten fazla akaryakıt istasyonuyla ayda 5.5 milyondan fazla sürücüyü sürekli müşteri memnuniyeti ilkesi ile ağırlamaktadır.

Aytemiz, Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500 araştırmasına göre 56.sırada; uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'in 2021 yılı "Türkiye'nin En Değerli Markaları" araştırmasında ise, sektörün en değerli 3. markası olarak yer almaktadır.

#BiKereAytemizHepAytemiz

Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.