ASAŞ Alüminyum Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
ASAŞ Alüminyum

ASAŞ Alüminyum

  • Metal Industry
  • ·
  • 655 follower

Hakkımızda

1990 yılında Gebze’de kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2400’den fazla çalışanı ve 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile 2020 yılında Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de 54. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hiz...

Read More

Big Size
1990
1.001-5.000 Employees

ASAŞSANAT

Sadece bilimin değil sanatın da toplumların gelişmesine çok büyük katkısı olduğunun bilinciyle ASAŞ; sanata verdiği desteği 2015 yılında kurduğu ASAŞSANAT çatısı altında daha da geliştirerek yürütme kararını aldı. ASAŞSANAT; sanat ve tasarım öğrencileri ile akademisyen ve profesyonelleri buluşturan; öğrenim+ paylaşım + tasarım + üretim platformu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Akyazı/Sakarya Bölgesinde inşa edilecek Sanat Atölyesinde ASAŞ, çalışanlarının eşleri ve çocukları için de kurslar ve seminerler organize ede...

Read More

ASAŞ'ta Hayat

Kurumsal değerlerimizi oluştururken ilk sırada çalışanlarımız yer almaktadır. Çünkü ortak gelecek hayalleri paylaşıldıkça çoğalmakta, çoğaldıkça birlikte daha fazla aktivite yapma isteği oluşmaktadır.

Kalplere dokunabilme olasılığı, en büyük motivasyon kaynağıdır. Bu heyecanla ‘Her Yuvaya Altın Top’ projesiyle her yıl anne, baba olma duygusunu tadamamış en az on çalışanımızın tüp bebek masraflarını karşılanmaktadır.

Çevre bölgelere yapılan gezi organizasyonları, çoc...

Read More

Company Images

ASAŞ Alüminyum has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in ASAŞ Alüminyum?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

ASAŞ Alüminyum has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in ASAŞ Alüminyum?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
ASAŞ Alüminyum hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in ASAŞ Alüminyum?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Working Environment

ASAŞ Alüminyum has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.