Arçelik - LG Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Arçelik - LG Youthall Verified Badge

 • Electrical & Electronics
 • ·
 • 1885 follower

Hakkımızda

Arçelik A.Ş. ile LG Electronics’in %50 - %50 ortaklığı ve 50 milyon dolarlık bir yatırımla, 25 Mayıs 1999’da kurulmuş bir Koç topluluğu şirketi olup, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde 55 bin metrekaresi kapalı olmak üzere yaklaşık 70 bin metrekare alana sahip olan, Türkiye’nin ilk ve en büyük entegre klima fabrikasıyız. Türkiye ekonomisine toplamda 200 milyon dolara yakın yatırım yaparak, 300’den fazla modeli, 7 ana markayı, 5 ana bölgede 60’dan fazla ülkede ürün ve hizmetleri tüketicilerle buluşturuyoruz. Ev tipi klima p...

Read More
Big Size
1999
501-1.000 Employees

Kültürümüz

Ülkemizin global ve öncü markası Arçelik ve Güney Kore’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden LG Electronics’in ortaklığıyla kurulmuş Arçelik-LG Klima olarak, Türk ve Kore kültürünün etkileşimi ile tüm farklılıklara kucak açan benzersiz bir çalışma deneyimi yaşatıyoruz.

Dönüşüme ayak uyduran değil, dönüşüme yön veren ve geleceğin yetkinliklerine sahip insan kaynağı yetiştirmeyi kendimize görev ediniyoruz. Tüketicinin ihtiyacına cevap bulan akıllı teknolojiler yaratma tutkumuz ile AR-GE merkezimizde bulut altyapıs...

Read More

En büyük gücümüzü birlikteliğimizden alıyoruz!

Teknolojiyi tasarlarken en büyük gücümüzü birlikteliğimizden alıyoruz. Temelini güven üzerine kurduğumuz bu birlikteliğe kendi içimizde '' Aile'' diyoruz. Birbirimize ilham vererek, birlikte harekete geçerek ve en önemlisi birlikte öğrenerek hayallerimizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Gezegeni, yaşamı ve işimizi iyileştirmek için geliştirdiğimiz ürün gamımızla daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru somut adımlar atıyoruz.

Toplumsal cinsiyet eşitliğini ve kadınların eşit koşullarda sosyal ve ekonomik ortamlara katılımın...

Read More

"Pozitif Çalışan Deneyimi"ne önem veriyoruz!

Çalışanlarımızın potansiyellerini bütünüyle yansıtabilmeleri ve yüksek performansla çalışabilmeleri için “Pozitif Çalışan Deneyimi”nin öneminin son derece farkındayız. Bu doğrultuda tüm süreçlerimizi bu kapsamda ele alıyor ve bağımsız bir İK danışmanlık şirketi aracılığıyla, her yıl çeşitli anketler gerçekleştirip çıktıları doğrultusunda yeni çözümler geliştirip, daha keyifli bir çalışan deneyimi yolculuğunu hedefliyoruz.

Genç Yetenek Programı'mız

Kariyer yolculuğunun ilk durağında sana eşlik etmek, profesyonel iş hayatında karşılıklı gelişim ortağın olmak istiyoruz. Bu yolculuğuna eşlik ettiğimiz takdirde;

- Kariyerinde ilk adımını farklı kültürlerin bir arada bulunduğu, köklü ve yenilikçi bir şirkette atarsın,

- Kendini ilgi alanını ve becerilerini göz önünde bulundurduğumuz ve seni bir adım öteye taşıyacağına inandığımız projelerin içinde bulursun,

- Gerçek bir çalışma ortamı deneyimi yaşayı...

Read More

Team

Arçelik - LG has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Arçelik - LG?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


501-1.000

1999

50% 50%

30
Arçelik - LG has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Arçelik - LG?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


501-1.000

1999

50% 50%

30

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Arçelik - LG hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Arçelik - LG?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


501-1.000

1999

50% 50%

30

Genel Bakış

Yeniliğe, eğitime ve uzun vadeli düşünmeye öncelik veriyoruz. Genç yetenekler bizim ekibimizin olmazsa olmaz bir parçası! Kadıköy'de bulunan Türkiye ofisimizde yıl boyunca üniversitelerin 3. ve 4. sınıf bölümlerinde okuyan, en az 2.5 gün ofiste çalışıp, diğer günler uzaktan destek verebilecek kişilere ekibimizde yer veriyoruz. Öğrenciler satış, iş geliştirme, pazarlama, dijital pazarlama ve içerik yönetimi alanlarında staj yapma fırsatı yakalayabiliyor.

Çalışma Ortamı

Departman Kırılımı

 • Pazarlama
  25%
 • Satış
  22%
 • Müşteri Destek
  15%

Çalışanlar Ne Diyor?

I really like that everyone at Youthall is very open and works hard towards a common ambitious goal. As a Business Development Manager I have conversations with all kinds of companies and people, from interns to CEOs, on a daily basis. This certainly stimulates me to keep on learning!

Bette Donker
Business Development Manager

What I love about Youthall, is its versatility. We have a great mix of creative marketeers, a helpful support squad, typical Delft developers, and customer-oriented sales people. Everyone adds something, especially to the great atmosphere.

Mike Rovroy
Product Designer UX/UI

The great thing about Youthall is that everyone is passionate and working hard to make an impact everyday. People interact openly and are willing to help each other out. And after the so-called 9 to 5, we host fun activities with the team such as cycling classes, drinks, and BBQ’s.

Larissa Fisser
Regional Marketing Lead

The team I work with is amazingly responsible. I love that no one is afraid to speak their mind about our product, and more importantly, that those concerns are always met with serious consideration and discussion, regardless of who they came from.

Alex Kolpa
Software Engineer

İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden 2017 yılında mezun oldum. 2019 yılından itibaren Arçelik-LG Klima Fabrikası’nda Tedarik Zinciri Direktörlüğü’ne bağlı olarak Satış Planlama Mühendisi görevimi sürdürüyorum. Hem Türkiye’nin en iyi işverenlerinden olan Koç Grubu’na, hem de dünya elektronik devlerinden olan LG Electronics’e bağlı olarak çalışmak ve iki önemli yapıyı yakından tanımak mesleki ve kişisel gelişimime katkı sağlamaktadır. Arçelik ve LG markalarının çatısı altında olmasına rağmen, ölçek olarak tüm organizasyonu tanıyabileceğimiz bir fabrikada çalışıyor olmak ise analitik bakış açısı geliştirme ve sisteme bütüncül bakma konusunda tecrübe kazandırmaktadır. Böylelikle kendi sorumluluğumuz dışındaki dünyayı tanıyabiliyor ve yaptığımız işin çıktılarını ve diğer disiplinlere etkilerini gözlemleyebiliyoruz.

YTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Arçelik-LG’de 2018 yılında Üretim Mühendisi olarak işe başladım. Arçelik-LG, gençlerin gelişimine verdiği değer ile şirket içinde birçok yeni kariyer imkânı sunmasıyla çalışanların daha mutlu ve başarılı olacakları alanları keşfetmelerine imkân sağlamaktadır. Klima üretim kapasitesinde Avrupa’da sektör lideri olmasından dolayı da sürekli yeni teknolojileri takip ederek yenilikçi projelere imza atmaktadır. Kore ortaklı bir şirket olduğu için farklı kültürlerle çalışma imkânı sunmakta ve genç çalışanlara daha vizyoner bir bakış açısı katmaktadır. İki farklı kültürün tek çatı altında aile olduğu bu şirkette çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 2019 yılında mezun oldum. 2019 yılı Ekim ayından bu yana Arçelik-LG Klima Fabrikası’nda Üretim Müdürlüğü’ne bağlı Endüstri Mühendisliği Yöneticiliği’nde Yatırım Planlama ve Metot Uzmanı olarak çalışıyorum. İşletmemizdeki yıllık kapasite ve vardiya planlamaları, yıllık yatırım planları ve üretim hatları iyileştirmelerinden sorumluyum. Herkesin anlayışlı ve yardım sever olduğu bir çalışma ortamına sahibiz. Kariyerime ilk adımımı Koç Holding çatısı altında bulunan bu kadar samimi bir işletmeyle attığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Şirketimizin sağladığı imkanların yanında bunun da bütünleştirici bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu ailenin bir parçası olmak bir ayrıcalık.

Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 2014 mezunuyum. 5 yıldır Arçelik-LG’de Üretim Planlama bölümünde Üretim Planlama Mühendisi olarak çalışıyorum. Şirketimiz, çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine gerek şirket dışı gerekse şirket içi eğitimlerle tam destek sağlıyor. Örneğin şirket içi 6 Sigma Eğitimi veriliyor ve yapılan projelerle bu eğitim sürekli hale getiriliyor. Arçelik-LG’de, hem Arçelik hem de LG çalışma kültürünü yakından tanıma fırsatınız oluyor ki bu, kriz yönetimi, karar verebilme becerileri vb. konularda kendinizi sürekli geliştirmenizi sağlıyor. Ayrıca şirket içi yapılan rotasyonlarla da çalışanların sadece bir bölümde değil istedikleri diğer bölümlerde de kendilerini geliştirmesi destekleniyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun olduktan sonra Isı-Proses Anabilim Dalı’nda yüksek lisansımı tamamladım. Arçelik-LG maceram 2018 yılında Üretim Planlama Mühendisi olarak başladı. 2021 yılında rotasyon gerçekleştirerek kariyerime Kalite Sistemleri ve Planlaması Kıdemli Uzmanı olarak devam ediyorum. Şirketimizin sağladığı en önemli olanaklardan biri, çalışanların kendilerini geliştirmek istediği bölümleri de tecrübe etme fırsatını sunmasıdır. Bu sayede farklı departmanların dinamiklerini gözlemleyerek olaylara bütünsel açıdan bakabiliyoruz. Arçelik-LG’nin, Türk-Kore ortaklığı ile kurulmuş kurumsal bir şirket olması dolayısıyla, çalışanlar uluslararası şirkette çalışmanın verdiği tecrübe ile farklı bakış açıları kazanarak çok geniş bir vizyona sahip olabilirler. Her daim ekip çalışmasının ön planda olduğu şirketimizde yapılabilecek 6 Sigma projeleri ile de mevcut süreçler geliştirilebilir.

İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden 2017 yılında mezun oldum. 2019 yılından itibaren Arçelik-LG Klima Fabrikası’nda Tedarik Zinciri Direktörlüğü’ne bağlı olarak Satış Planlama Mühendisi görevimi sürdürüyorum. Hem Türkiye’nin en iyi işverenlerinden olan Koç Grubu’na, hem de dünya elektronik devlerinden olan LG Electronics’e bağlı olarak çalışmak ve iki önemli yapıyı yakından tanımak mesleki ve kişisel gelişimime katkı sağlamaktadır. Arçelik ve LG markalarının çatısı altında olmasına rağmen, ölçek olarak tüm organizasyonu tanıyabileceğimiz bir fabrikada çalışıyor olmak ise analitik bakış açısı geliştirme ve sisteme bütüncül bakma konusunda tecrübe kazandırmaktadır. Böylelikle kendi sorumluluğumuz dışındaki dünyayı tanıyabiliyor ve yaptığımız işin çıktılarını ve diğer disiplinlere etkilerini gözlemleyebiliyoruz.

YTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Arçelik-LG’de 2018 yılında Üretim Mühendisi olarak işe başladım. Arçelik-LG, gençlerin gelişimine verdiği değer ile şirket içinde birçok yeni kariyer imkânı sunmasıyla çalışanların daha mutlu ve başarılı olacakları alanları keşfetmelerine imkân sağlamaktadır. Klima üretim kapasitesinde Avrupa’da sektör lideri olmasından dolayı da sürekli yeni teknolojileri takip ederek yenilikçi projelere imza atmaktadır. Kore ortaklı bir şirket olduğu için farklı kültürlerle çalışma imkânı sunmakta ve genç çalışanlara daha vizyoner bir bakış açısı katmaktadır. İki farklı kültürün tek çatı altında aile olduğu bu şirkette çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 2019 yılında mezun oldum. 2019 yılı Ekim ayından bu yana Arçelik-LG Klima Fabrikası’nda Üretim Müdürlüğü’ne bağlı Endüstri Mühendisliği Yöneticiliği’nde Yatırım Planlama ve Metot Uzmanı olarak çalışıyorum. İşletmemizdeki yıllık kapasite ve vardiya planlamaları, yıllık yatırım planları ve üretim hatları iyileştirmelerinden sorumluyum. Herkesin anlayışlı ve yardım sever olduğu bir çalışma ortamına sahibiz. Kariyerime ilk adımımı Koç Holding çatısı altında bulunan bu kadar samimi bir işletmeyle attığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Şirketimizin sağladığı imkanların yanında bunun da bütünleştirici bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu ailenin bir parçası olmak bir ayrıcalık.

Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 2014 mezunuyum. 5 yıldır Arçelik-LG’de Üretim Planlama bölümünde Üretim Planlama Mühendisi olarak çalışıyorum. Şirketimiz, çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine gerek şirket dışı gerekse şirket içi eğitimlerle tam destek sağlıyor. Örneğin şirket içi 6 Sigma Eğitimi veriliyor ve yapılan projelerle bu eğitim sürekli hale getiriliyor. Arçelik-LG’de, hem Arçelik hem de LG çalışma kültürünü yakından tanıma fırsatınız oluyor ki bu, kriz yönetimi, karar verebilme becerileri vb. konularda kendinizi sürekli geliştirmenizi sağlıyor. Ayrıca şirket içi yapılan rotasyonlarla da çalışanların sadece bir bölümde değil istedikleri diğer bölümlerde de kendilerini geliştirmesi destekleniyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun olduktan sonra Isı-Proses Anabilim Dalı’nda yüksek lisansımı tamamladım. Arçelik-LG maceram 2018 yılında Üretim Planlama Mühendisi olarak başladı. 2021 yılında rotasyon gerçekleştirerek kariyerime Kalite Sistemleri ve Planlaması Kıdemli Uzmanı olarak devam ediyorum. Şirketimizin sağladığı en önemli olanaklardan biri, çalışanların kendilerini geliştirmek istediği bölümleri de tecrübe etme fırsatını sunmasıdır. Bu sayede farklı departmanların dinamiklerini gözlemleyerek olaylara bütünsel açıdan bakabiliyoruz. Arçelik-LG’nin, Türk-Kore ortaklığı ile kurulmuş kurumsal bir şirket olması dolayısıyla, çalışanlar uluslararası şirkette çalışmanın verdiği tecrübe ile farklı bakış açıları kazanarak çok geniş bir vizyona sahip olabilirler. Her daim ekip çalışmasının ön planda olduğu şirketimizde yapılabilecek 6 Sigma projeleri ile de mevcut süreçler geliştirilebilir.

İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden 2017 yılında mezun oldum. 2019 yılından itibaren Arçelik-LG Klima Fabrikası’nda Tedarik Zinciri Direktörlüğü’ne bağlı olarak Satış Planlama Mühendisi görevimi sürdürüyorum. Hem Türkiye’nin en iyi işverenlerinden olan Koç Grubu’na, hem de dünya elektronik devlerinden olan LG Electronics’e bağlı olarak çalışmak ve iki önemli yapıyı yakından tanımak mesleki ve kişisel gelişimime katkı sağlamaktadır. Arçelik ve LG markalarının çatısı altında olmasına rağmen, ölçek olarak tüm organizasyonu tanıyabileceğimiz bir fabrikada çalışıyor olmak ise analitik bakış açısı geliştirme ve sisteme bütüncül bakma konusunda tecrübe kazandırmaktadır. Böylelikle kendi sorumluluğumuz dışındaki dünyayı tanıyabiliyor ve yaptığımız işin çıktılarını ve diğer disiplinlere etkilerini gözlemleyebiliyoruz.

YTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Arçelik-LG’de 2018 yılında Üretim Mühendisi olarak işe başladım. Arçelik-LG, gençlerin gelişimine verdiği değer ile şirket içinde birçok yeni kariyer imkânı sunmasıyla çalışanların daha mutlu ve başarılı olacakları alanları keşfetmelerine imkân sağlamaktadır. Klima üretim kapasitesinde Avrupa’da sektör lideri olmasından dolayı da sürekli yeni teknolojileri takip ederek yenilikçi projelere imza atmaktadır. Kore ortaklı bir şirket olduğu için farklı kültürlerle çalışma imkânı sunmakta ve genç çalışanlara daha vizyoner bir bakış açısı katmaktadır. İki farklı kültürün tek çatı altında aile olduğu bu şirkette çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 2019 yılında mezun oldum. 2019 yılı Ekim ayından bu yana Arçelik-LG Klima Fabrikası’nda Üretim Müdürlüğü’ne bağlı Endüstri Mühendisliği Yöneticiliği’nde Yatırım Planlama ve Metot Uzmanı olarak çalışıyorum. İşletmemizdeki yıllık kapasite ve vardiya planlamaları, yıllık yatırım planları ve üretim hatları iyileştirmelerinden sorumluyum. Herkesin anlayışlı ve yardım sever olduğu bir çalışma ortamına sahibiz. Kariyerime ilk adımımı Koç Holding çatısı altında bulunan bu kadar samimi bir işletmeyle attığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Şirketimizin sağladığı imkanların yanında bunun da bütünleştirici bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu ailenin bir parçası olmak bir ayrıcalık.

Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 2014 mezunuyum. 5 yıldır Arçelik-LG’de Üretim Planlama bölümünde Üretim Planlama Mühendisi olarak çalışıyorum. Şirketimiz, çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine gerek şirket dışı gerekse şirket içi eğitimlerle tam destek sağlıyor. Örneğin şirket içi 6 Sigma Eğitimi veriliyor ve yapılan projelerle bu eğitim sürekli hale getiriliyor. Arçelik-LG’de, hem Arçelik hem de LG çalışma kültürünü yakından tanıma fırsatınız oluyor ki bu, kriz yönetimi, karar verebilme becerileri vb. konularda kendinizi sürekli geliştirmenizi sağlıyor. Ayrıca şirket içi yapılan rotasyonlarla da çalışanların sadece bir bölümde değil istedikleri diğer bölümlerde de kendilerini geliştirmesi destekleniyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun olduktan sonra Isı-Proses Anabilim Dalı’nda yüksek lisansımı tamamladım. Arçelik-LG maceram 2018 yılında Üretim Planlama Mühendisi olarak başladı. 2021 yılında rotasyon gerçekleştirerek kariyerime Kalite Sistemleri ve Planlaması Kıdemli Uzmanı olarak devam ediyorum. Şirketimizin sağladığı en önemli olanaklardan biri, çalışanların kendilerini geliştirmek istediği bölümleri de tecrübe etme fırsatını sunmasıdır. Bu sayede farklı departmanların dinamiklerini gözlemleyerek olaylara bütünsel açıdan bakabiliyoruz. Arçelik-LG’nin, Türk-Kore ortaklığı ile kurulmuş kurumsal bir şirket olması dolayısıyla, çalışanlar uluslararası şirkette çalışmanın verdiği tecrübe ile farklı bakış açıları kazanarak çok geniş bir vizyona sahip olabilirler. Her daim ekip çalışmasının ön planda olduğu şirketimizde yapılabilecek 6 Sigma projeleri ile de mevcut süreçler geliştirilebilir.


501-1.000

1999

50% 50%

30

501-1.000

1999

50% 50%

30