Aloha Dijital Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Aloha Dijital #Seninleyiz

  • ·
  • 3 follower

About Us

Mobil uygulamanın yaratıcısı olan akademisyen ve iş insanı Orkide Ercüment, uygulamayı anlatırken toplumsal sorumluluk temelinden yola çıktığını, giderek yalnızlaşan insanın yaşama dair tüm yüklerini kendinde tuttuğunu, paylaşamadığı sorunlar nedeniyle iletişimsizliğin daha çok arttığı günümüz dünyasında bir sosyal sorumluluk tadında “Aloha Live” sohbet uygulamasını geliştirdiklerini ifade etti. Uygulamayı geliştirme fikrinin üniversitede verdiği Müşteri İlişkileri Yönetimi dersi esnasında sınıfta yeni müşterinin özelliklerini, ne istediğini ve nasıl evrimleştiği üzerinde tartışırken sosyal medyanın ve digital dünyanın insaların alışkanlıklarını nasıl değiştirdiğini ve bunun yüzünden giderek yalnızlaşan insanların bu alışkanlıklarını kullanarak birbirine yaklaşmaları mümkün müdür tezi üzerine ortaya çıktığını belirtti.

Şirket, sürdürülebilir iletişim anlayışını odağında tutarak, faaliyet alanında teknolojik gelişmeleri her an iş süreçlerine dahil edip global bir şirket olmak ve “sosyal insan” anlayışını yeryüzünün her noktasında kullanılabilir kılmayı hedefliyor.

Aloha Dijital has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Aloha Dijital?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Aloha Dijital has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Aloha Dijital?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Aloha Dijital hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Aloha Dijital?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.