YORGLASS Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

YORGLASS

  • Glass Industry
  • ·
  • 28 follower

About Us

GÜVENİLİR GLOBAL TEDARİKÇİ

Temelleri 1974 yılında atılan Yorglass, endüstriyel cam işleme ve düz cam ticareti alanlarındaki birikimi ve tecrübesiyle sektöre öncülük etmektedir. Hızlı, yaratıcı, çözüm üreten global bir marka olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren Yorglass, ulusal ve uluslararası pazarlara zengin ürün portföyüyle hizmet vermektedir.

1988’de Ege Bölgesi’ndeki ilk ısıcam tesisini kurmuştur.1989 yılında ise Türkiye’de ilk dekoratif cam üretimini gerçekleştirmiştir. 1989 yılında Bolu’da Beyaz Eşya camı üretim tesisini faaliyete geçiren şirket, 1995 yılında Yorim Gebze tesisi ile büyümesine ivme kazandırmıştır. 2003 yılında ise Beyaz Eşya İş Ünitesinin satışı ile sektörden kısa süreliğine ayrılan Yorglass, 2012 yılında müşterilerinden gelen talep ile Bolu Beyaz Eşya işletmesini kurmuş ve beyaz eşya sektörüne dönüş yapmıştır.

Beyaz eşya sektör liderlerine hizmet veren şirket, 2015 yılında Eskişehir fabrikasının kurulması, 2017 yılında ise Bolu’da ikinci fabrikasının devreye girmesi ile müşteri memnuniyetinde yarattığı değeri kanıtlamıştır.

2019 yılına kadar Cam Merkezi A.Ş. adı altında Yorsan, Yorim ve Yorglas markalarıyla hizmet veren şirket, 45’inci yılında kurumsal m kimliğini yenileyerek markalarını ve faaliyetlerini Yorglass çatısı altında toplamıştır.

2020 yılında Çerkezköy fabrikasını da faaliyete geçiren Yorglass bugün itibarıyla üretim ve ticari çalışmalarını; Yorglass Ticaret, Yorglass Satina, Yorglass Ticari Soğutucu ve Yorglass Beyaz Eşya iş üniteleri altında Türkiye’nin beş farklı şehrinde kurulu altı tesisinde gerçekleştirirken, ürünlerini 60’a yakın ülkeye ihraç etmektedir.

YORGLASS has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in YORGLASS?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

YORGLASS has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in YORGLASS?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
YORGLASS hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in YORGLASS?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.