Setaş Enerji Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Setaş Enerji

  • Energy
  • ·
  • 52 follower

About Us

Enerji ve bilişim sektörlerinin birbirine olan yakınlığı ile yola çıkan SETAŞ, başarı ve yeniliği kendine temel ilke edinmiştir.

SETAŞ olarak 2002 yılında çıktığımız yolculuğumuzda, faaliyet alanlarımızı yıllar içerisinde arttırarak bugüne ulaştık. Bugün, SETAŞ birden fazla şirketten oluşan bütünleşik bir enerji firması olarak hizmetlerini sürdürmekte.

Elektrik üretim santrallerimiz ile elektik çözümlerinizi sağlarken, aynı zamanda taahhüt olarak, enerji nakil hatları, dağıtım şebekeleri, şehir şebekeleri, trafo kurulumları hizmetlerimizle enerjinizi en kaliteli haliyle kullanmanız için çalışıyoruz. Alanında yetkin ekibimizle iş sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden yaptığımız bakım onarım hizmetleri ile de enerjinizin kesilmemesi için sahada 500’e varan çalışanımızla yanınızdayız.

Çözüm ortağı olduğumuz güneş enerjisi santralleri ile doğaya saygı ilkesiyle temiz enerji kullanımını arttırmak için çalışıyoruz. Dünyamıza, çevremize ve geleceğimize değer katmak için 2007 yılında 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanununun Türkiye’ de yayınlanması ile Enerji Bakanlığınca yetkilendirilmiş Ege bölgesindeki ilk EVD (Enerji Verimliliği Danışmanlık) şirketi olmanın gururuyla enerjinizi verimli kullanmanız için çalışmalar yapıyoruz. Başarıyı her zaman birinci hedefimize koyarak; genç ve dinamik kadromuzla beraber ülkemizin verimliliği için çalışıyoruz.

Setaş Enerji has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Setaş Enerji?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Setaş Enerji has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Setaş Enerji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Setaş Enerji hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Setaş Enerji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.