MUHTAROĞLU HOLDİNG Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

MUHTAROĞLU HOLDİNG

  • Food
  • ·
  • 62 follower

About Us

Muhtaroğlu Holding, 1995 yılında kurulan ve Konsantre, Gıda, İçecek firmalarından müteşekkil bir şirketler grubudur. Çeşitli sektörlerde hammadde üretimi ve tedarikçisi olan firmalarımız, 23 ülkeden 225 ayrı firmayla iş birliği yapmakta, 35 ayrı marka patentine de sahiplik etmektedir. Grubumuz; ana faaliyet konusu olan meyve suyu konsantreleri ve meyve püreleri üretimi ve ihracatı konusunda 26 yıllık deneyimi ile sektöre yön veren firmalardan biridir.

Grup şirketlerimizden ilki olan Narsu İçecek A.Ş. 1995 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Şirketimiz, faaliyete tedarikçi konumunda başlamış olup zamanla üretici kimliği de kazanmıştır.

Grubumuza üye diğer şirketlerden Muhtaroğlu Meyve ise 2019 yılında ailemize katılmıştır.

2020 yılının son çeyreğinde inşasına başlanan ve aynı yerleşkede bulunan Muhtaroğlu Meyve A.Ş.’nin bir yatırımı olan meyve-sebze işleme ve paketleme tesisinin 2022 yılında tamamlanması planlanmaktadır.

Tüm şirketlerimiz Muhtaroğlu Holding misyonuna uygun olarak hareket etmekte azami hassasiyet göstermektedir. Şirketimizin temel misyonu; doğru zaman ve doğru mekân senkronizasyonunu sağlayıp faaliyet gösterdiğimiz her sektörde tamamen yerli ürün üreterek küresel pazardaki payını artırmak, müşterilerimize hızlı, kesintisiz ve güvenilir hizmet sunarak sektörde etkin ve etkili küresel bir oyuncu olmaktır.

Dün olduğu gibi bugün de hedeflerimize ulaşmak için kararlılıkla yürüdüğümüz bu yolda en büyük hassasiyetimiz ise insana ve doğaya saygıdır.

MUHTAROĞLU HOLDİNG has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in MUHTAROĞLU HOLDİNG?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

MUHTAROĞLU HOLDİNG has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in MUHTAROĞLU HOLDİNG?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
MUHTAROĞLU HOLDİNG hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in MUHTAROĞLU HOLDİNG?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.