ODTÜ İşletme Topluluğu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

ODTÜ İşletme Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 134 follower

About Us

12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluğumuz, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. 

 

ODTÜ İşletme Topluluğu 1992 yılından bu yana yaptığı etkinliklerde her zaman yenilikçi olmayı önde tutmuş, benzer oluşum ve etkinliklere yön vermiş bir topluluk olma yolunda ilerlemiştir. Topluluğumuz, Türkiye çapında düzenlediği Finans, Pazarlama&Reklamcılık, Liderlik, Girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir. 

 

Ülkemizin en köklü eğitim-öğretim kurumlarının arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin önde gelen öğrenci topluluklarından birisi olarak geleceğin üst düzey yöneticilerine ve girişimcilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkartma fırsatı sunmak, kişilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve onlara pratik yapıp deneyim kazanacakları olanaklar sağlamak topluluğumuzun temelinde yer almaktadır. Kuruluştan günümüze kadar elde ettiğimiz başarılar, haklı gururumuzun kaynağıdır.

Video

ODTÜ İşletme Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in ODTÜ İşletme Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

ODTÜ İşletme Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in ODTÜ İşletme Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
ODTÜ İşletme Topluluğu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in ODTÜ İşletme Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.