Maybi Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]

Maybi

  • Food
  • ·
  • 11 follower

About Us

1993 yılında süt ve peynir altı sularını, endüstriyel ve ekolojik bir katkı maddesi ürünü haline getirip birçok gıda üreticilerin tedarikçisi olmak için Malkara Birlik Süt ve Süt Mamulleri A.Ş Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde kurulmuştur.

İlk zamanlarda aylık 80-100 ton toz kapasitesiyle başlayan üretim miktarı günümüzde 1000 tonu aşmıştır. Balkanlar’daki en büyük tesise sahip olan firmamız 57.250 m2 açık alan ve 27.000m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Trakya bölgesinden toplanan birinci sınıf çiğ inek sütünü kurutarak toz haline getiren firmamız ayrıca civar mandıralardan peyniraltı sularını temin edip, çevresel atık olarak kabul edilen bu hammaddeyi en son teknolojiyle işleyerek hem çevreye hem Türk ekonomisine katkıda bulunur.

Türkiye’de Süt işleme makinalarının en bilinen markası olan Yazgan Makine’nin altyapısıyla oluşturulan Maybi, deneyimli kadrosu sayesinde en kaliteli son ürün ve ürün sonrası hizmeti müşterisine sunmaktadır. Standart üretim anlayışından ziyade müşteri istekleri doğrultusunda imalat ilkesini benimseyen firmamız, Haccp kriterlerine uygun üretim politikasına sahiptir.

Maybi has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Maybi?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Maybi has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Maybi?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Maybi hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Maybi?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.