Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 62 follower

About Us

Marmara İşletme Kulübü olarak 2002 yılından bu yana faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli, yenilikçi ve özgün etkinlikler gerçekleştirerek üyelerimizin gelişimine katkı sağlıyor, değişimine öncülük ediyor ve ihtiyaçlarına yönelik birer mezun olmalarına yardımcı oluyoruz. Kulübümüz komiteler ve projelerden oluşuyor. 

Komitelerimiz; Kariyer Gelişim, Sosyal Sorumluluk, Girişimcilik, Halkla İlişkiler, Dijital Pazarlama ve Uluslararası Projeler olarak ayrılıyor. Projelerimiz ise CMY, Kariyerde Sen ve Dijital Dönüşüm olarak ayrılıyor. 

Mülakat simülasyonu, vaka çalışmaları, şirket gezileri, eğitimler, tek günlük zirveler yanında sosyal sorumluluk çalışmaları düzenleyerek üyelerimizin farkındalığını arttırıyoruz.  Etkinliklerimizde kişisel gelişime önem vermekle birlikte katılımcılarımızın  sosyal sorumluluk ve sanat alanında da farkındalık vizyonunu geliştirmek en büyük hedefimizdir. Marmara İşletme Kulübü olarak toplumsal cinsiyet eşitliği misyonu dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

 Yıl boyunca gösterdiğimiz başarıyla beraber okulumuz kulüpleri arasında 2018-2019 dönem birincisi olmanın gururunu yaşıyor ve okulumuzun en aktif kulübü olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Company Images

Video

Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.