Kale Grubu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →

Kısaca Biz

1957 yılında Dr. (h.c.) İbrahim Bodur tarafından kurulan Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile temelleri atılan Kale Grubu, seramik üretimi ile başladığı sanayi yolculuğunda zamanla yapı kimyasalları, lojistik, savunma ve havacılık sanayiine uzanan bir gelişim yaşadı. Günümüzde, her biri sektöründe lider 17 şirketi ve 5 bini aşkın çalışanıyla Kale Grubu’nun Çanakkale başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yatırımları bulunuyor.

Big Size
1957
5.001-10.000 Employees

Neler Yapıyoruz?

Kale Grubu Avrupa’nın 6., dünyanın 17. en büyük seramik karo üreticisi, Yapı Kimyasalları sektöründe üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye ve bölgesinin 1., Avrupa’da ise 5. şirketi durumundadır. Ayrıca %100 özel sermayeli bir Türk şirketi olarak havacılık ve savunma konusunda uluslararası alanda itibar kazanmış bir yapıya sahiptir. 70ülkede, 400’ü aşkın noktada Kale markalı ürünler tüketicilerle buluşmaktadır.

Kalegends Genç Yetenek Programı

Kalegends, Kale Grubu’nun yeni nesil liderlerini yetiştirmek amacıyla, genç yeteneklere ulaşan, onları yakından tanıyan ve uzun vadeli gelişim programları ile destekleyerek profesyonel iş hayatına hazırlayan yeni mezun işe alım programıdır. Üniversite 4.sınıf veya yüksek lisans öğrencisiysen, çok iyi derecede İngilizce biliyorsan ve heyecanla kariyerine güçlü bir başlangıç yapacağın ilk işini arıyorsan aradığımız Kalegends sen olabilirsin!

Kalegends 2022

Kalegends Genç Yetenek Programımız kapsamında 2022 yılında aramıza katılan genç çalışma arkadaşlarımız Grup şirketlerimizde profesyonel iş hayatlarına ilk adımlarını attılar.

Kalegends Genç Yetenek Programı değerlendirme süreci ve Oryantasyon Programı boyunca yaşadıkları deneyimleri genç çalışma arkadaşlarımızdan birlikte dinleyelim! ☺️

Kalegends 2021

Kalegends Genç Yetenek Programımız kapsamında 2021 yılında aramıza katılan genç çalışma arkadaşlarımız Grup şirketlerimizde profesyonel iş hayatlarına ilk adımlarını attılar.

Kalegends Genç Yetenek Programı değerlendirme süreci ve Oryantasyon Programı boyunca yaşadıkları deneyimleri genç çalışma arkadaşlarımızdan birlikte dinleyelim! ☺️

Team

Kale Grubu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Kale Grubu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


5.001-10.000

1957

24% 76%

33
Kale Grubu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Kale Grubu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


5.001-10.000

1957

24% 76%

33

Benefits

Performansa Dayalı Prim
İnovasyon Odaklı Kültür
Esnek Zamanlama
Mentorluk
Eğitim
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Esnek Yan Haklar Paketi
Tersine Mentorluk

Working Environment

Kaleseramik şirketinde, stratejik planlama ve iş geliştirme departmanında proje yönetimi ve stratejik planlama uzmanı olarak çalışıyorum. İşe başladığım ilk günden itibaren burada çok iyi karşılandım, uyum sürecim düşündüğümden kısa sürdü. Birçok farklı projede yer alarak hem seramik sektörü hem de dijital dönüşüm hakkında kısa sürede çok şey öğrendim. Henüz üniversiteden yeni mezun olmuş bir mühendis olarak yolumun Kale Grubu ile kesiştiği ve Kalegends Genç Yetenek programının bir parçası olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Kalegends Genç Yetenek Programı’na Mart 2021’de ilk başvurumu tamamladım. Sonra dört aylık bir zaman dilimine yayılan çeşitli testler ve mülakatlar bu süreci takip etti. Kişilik Envanteri, Genel Yetenek Testi, İngilizce Testi gibi aşamalardan sonra üst yönetimle mülakatlarımız oldu. Online olarak gerçekleşen bu mülakatlar benim için oldukça öğreticiydi; Kalegends’ı diğer genç yetenek programlarından ayıran özelliklerden biri sanıyorum sürecin oldukça detaylı ve kapsamlı ele alınmış olmasıydı. Üst yönetimle direkt görüşmelerin yapılması ise adaylara verilen değeri kanıtlar nitelikteydi. Kalegends Genç Yetenek Programı değerlendirme sürecini 3 kelime ile özetleyecek olursam öğretici, heyecan verici ve profesyonelce hazırlanmış bir süreç olduğunu söyleyebilirim.

Kale Grubu bize devamlı öğrenme ve yenilenme fırsatı sunuyor, bu benim için çok önemli çünkü insanların ancak bu şekilde gelişip doğru kararlar verebileceğini düşünüyorum. Sürekli öğrenmeye çok değer verdiğim için kendi yolculuğumda emin adımlarla yürüdüğümü düşünüyorum.

Kale Grubu’nda iş hayatıma başladığım için kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum. Çalışanına değer verdiğini ve yalnız bırakmadığını her fırsatta belli ediyor. İşe başladığımdan bu yana şirketteki çoğu yönetici ile konuşma ve onlara soru sorma şansı yakaladım. Bu samimiyet ve ilgi için çok teşekkür ederim.


5.001-10.000

1957

24% 76%

33

5.001-10.000

1957

24% 76%

33

5.001-10.000

1957

24% 76%

33