Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 37 follower

About Us

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin en aktif kulüplerinden olan Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü 2005 yılında kurulup 2008 yılında aktif olarak çalışmalarına başlamıştır. Bugün ise 6 kişilik yönetim kurulu ve 150’yi aşkın aktif üyesiyle beraber çalışmalarını sürdürmektedir.  Eğitim ve proje ekiplerimiz çalışmalarını okulumuzda bulunan kulüp odamız ve atölyemizde sürdürmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde çağdaş ve yenilikçi bir nesil olmak adına eğitim, proje ve organizasyon faaliyetlerini bir arada yürüten tek kulüptür. 

Havacılığa gönül veren öğrencileri tek çatı altında toplayarak, Eskişehir’in havacılık merkezi olmasına katkı sağlamak, üniversitemize değer katmak için; araştırmalarımız, projelerimiz ve etkinliklerimizle ulusal çapta liderlik etmek bizim başlıca amaçlarımızdandır. Kulübümüzde yuvarlak masa düzeni uygulanıp herkesin eşit söz sahibi olacağı bir ortam hazırlanmıştır. Ekipler belli zaman aralıklarında toplanarak, kendi içlerinde verdikleri stratejik kararları yönetime sunup nihai kararı bu şekilde vermektedir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.