Garanti BBVA Teknoloji Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Garanti BBVA Teknoloji Youthall Verified Badge

  • Information Services
  • ·
  • 9305 follower

Hakkımızda

Dünya bankacılık devi BBVA Grubu çatısı altında çalışmalarını sürdüren, Türk finans sektöründeki birçok teknolojik İLK’in altında imzası bulunan Garanti BBVA Teknoloji, Garanti BBVA markalı kurumlara teknoloji altyapısı, farklı platformlarda yazılım geliştirme, internet uygulamaları, entegrasyon, sistem yönetimi, güvenlik yönetimi, veri odaklı ve çevik karar alma prosesleri ile gerçek zamanlı ve kesintisiz hizmetler sunar.
Big Size
1946
1.001-5.000 Employees

Kariyer

Garanti BBVA Teknoloji, insan değerine inanır ve ona yatırım yapar. Yaratıcılığa ve deneyime değer verir, kişisel gelişime katkıda bulunur, kariyer olanakları yaratır, entelektüel varlığını kullanır, değer üretir, kişisel katma değerini vizyona odaklar, bireysel başarıları şirketin başarı öyküleri ile bütünleştirir.

Sosyal Hayat

Garanti BBVA Teknoloji'de sosyal hayat aktiftir! Tiyatroya, konserlere, gösterilere, gezilere gider kendimize iş dışında da zaman ayırırız. Sunumlar yapar, konuşmacılar davet eder, seminerler organize eder, turnuvalar düzenler, piknik yapar, parti & happy hour’larda eğleniriz. Spor, hayatımızın parçasıdır! Spor takımlarımız şirketlerarası liglere katılır, gururumuzdur! Birlikte başarır, birlikte eğleniriz!

Sosyal Sorumluluk

Türkiye ve dünyada, Garanti BBVA'nın değerleri ve stratejisiyle örtüşen toplumsal duyarlılıklar ve ortak sorunlar üzerine yoğunlaşılmakta ve nitelikli eğitim, kültür-sanat, girişimcilik, cinsiyet eşitliği ve sürdürülebilirlik alanlarında katkıda bulunulmaktadır. Garanti BBVA Teknoloji kampüsünde hayvan hakları grubu faaliyet göstermekte, kampüs alanı dostlarımız ile paylaşılmaktadır.

Yaz Stajı Programı

Garanti BBVA Teknoloji Yaz Stajı Programı ile teknoloji kariyerine adım atacağın, gelişim ve deneyim fırsatları ile dolu bir yaz seni bekliyor!
Garanti BBVA Teknoloji has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Garanti BBVA Teknoloji?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


1.001-5.000

1946

40% 60%

34
Garanti BBVA Teknoloji has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Garanti BBVA Teknoloji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1946

40% 60%

34

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Garanti BBVA Teknoloji hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Garanti BBVA Teknoloji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1946

40% 60%

34

Benefits

Global Kariyer
Yemekhane
Servis
Uzaktan Çalışma
Hayat Sigortası
Serbest Kıyafet
Özel Sağlık Sigortası
Esnek Çalışma
Spor Salonu
Sosyal Kulüpler

Working Environment

Garanti BBVA Teknoloji has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

1.001-5.000

1946

40% 60%

34

1.001-5.000

1946

40% 60%

34