Eti Danışmanlık Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]

Eti Danışmanlık

  • Public Relations
  • ·
  • 9 follower

About Us

İletişimin tüm alanlarında ihtiyaç duyulan çözümleri tek bir çatıda buluşturma fikrinden yola çıktık ve şirketlere, kurumlara, markalara ve kişilere özel Kolektif İletişim Çözümleri sunan bir danışmanlık şirketi kurduk. Bu oluşumu hazırlarken, 20 yıllık tecrübemizle; ne yapacağımızın yanı sıra ne yapmayacağımızı da çok iyi biliyorduk.

İletişim dünyasına kazandırdığımız bu yeni metot ile stratejik iletişim danışmanlığını, teknolojinin yeni gelişen alanlarıyla birlikte çeşitlenen ihtiyaçları da kapsayacak şekilde yeniden tanımladık.

 

Farklı uzmanlık alanlarındaki tecrübemiz ve kalıcı değerler üzerine inşa ettiğimiz vizyonumuzla işimizin her aşaması için hedef odaklı çözüm yöntemleri geliştirdik. İletişim Danışmanlığı, Dijital İletişim, Araştırma, Tasarım ve Etkinlik Yönetimi ana başlıklarında bütünsel ya da modüler olarak hizmet veriyor, markalarımıza “tek ses” gücünün değerini katıyoruz.

Bugün, müşteri memnuniyetinden beslenen deneyimli beyin takımımızla, iletişimin tüm dinamiklerine hâkim, sürekliliği olan ve her aşaması planlanmış iletişim hizmetlerine Eti Danışmanlık imzasını atıyoruz.

Eti Danışmanlık has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Eti Danışmanlık?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Eti Danışmanlık has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Eti Danışmanlık?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Eti Danışmanlık hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Eti Danışmanlık?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.