Ecrou

  • Consumer Products
  • ·
  • 4 follower

About Us

Benzersiz ürün, yaratıcılık ve kültürel anlayış kombinasyonu ile, kendimizi alıcımıza ilham vermeye adamış, bir yaşam tarzı satıcısıyız.

2017 yılında kadınlık, cesaret, özgürlük ve mutluluk gibi en sevdiğimiz imgeleri önümüze yatırdık ve 7den 70’e tüm kadınları mutlu etmeye söz verdik. Kadınlar başta olmak üzere ulaştığımız her birey için hayatı daha keyifli, eğlenceli ve kolay hale getirebilmek adına ürün skalamızı oluşturduk. Türkiye’de 30’un üzerinde mağazaya sahibiz. Kişisel bakım, tekstil, ev yaşam, aksesuar, hobi, kırtasiye, dijital aksesuar gibi farklı ürün gruplarında 5000’den fazla ürün seçeneğiyle aynı zamanda iyi hizmet veren tüm online platformlarda yüksek satıcı puanı ile müşterilerimizin tüm beklentisini karşılıyoruz.

Ecrou tacının altında duran herkesin, hayatını daha güzel, kolay ve eğlenceli hale getirecek yenilikçi ürünler sunmayı hedefledik.

Ecrou olarak sizin ve evinizin ihtiyacı olan her şeyi kalıpların dışında, aktif dinamik ve rengarenk şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyat ve mükemmel kalite anlayışıyla alternatifi olmayan bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Mağazalarımız arasında keşfe çıktığınızda, aklınızda yer edinen birbirinden eğlenceli ürünler, sevdiklerinizde de olsun isteyeceksiniz. Kendinizi aldıklarınızı hediye paketi yaparken bulacaksınız.

Kadın giyimde Sweatshirt, jean, elbise, jogger, ev giyim ve aksesuarlardan iyi hazırlanmış bir koleksiyon yarattık. Bunun için sosyal yaşamdan ve gençlerin hayallerinden ilham alıyoruz. Size ilham veriyoruz.

Ecrou has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Ecrou?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Ecrou has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Ecrou?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Ecrou hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Ecrou?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.