EGGER Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

EGGER Youthall Verified Badge

  • Production
  • ·
  • 303 follower

Biz Kimiz?

EGGER, 1961 yılında Avusturya (Tirol) St. Johann’da kurulan bir aile şirketi olarak, dünya genelinde ahşap bazlı üreticiler arasında önde gelen uluslararası bir şirkettir.

EGGER’de, dünya genelinde 11.000’den fazla çalışanımızla birlikte, 1 takım olarak, yenilikçi ruhumuz ve aile değerlerimizi sürdürerek, tutkuyla çalışıyoruz. “Kalite, Saygı ve Gelişim” değerlerimizle, yenilikçi ruhumuzu koruyarak tutkuyla çalışmaya devam ediyoruz. Çeşitli alanlarda ödüle layık görülmüş bir şirket olarak, ‘Sürekli Gelişim’ ilkesiy...

Read More
Big Size
1961
10.000+ Employees

Kalite, Gelişim, Saygı

10 ülkede 10.000’den fazla çalışanımızla birlikte, yenilikçi ruhumuz ve aile değerlerimizi sürdürerek, tutkuyla çalışıyoruz. “Kalite, Saygı ve Gelişim” değerlerimizle, yenilikçi ruhumuzu koruyarak tutkuyla çalışmaya devam ediyoruz.

Çeşitli alanlarda ödüle layık görülmüş bir şirket olarak, ‘Sürekli Gelişim’ ilkesiyle yola çıkıyor ve çalışanlarımızın gelişimine büyük önem veriyoruz. Çok sayıda eğitim programıyla çalışanlarımıza destek oluyor ve çok cazip kariyer fırsatları sunuyoruz.

Çalışanlarımızın kendil...

Read More

İşe Alım ve Genç Yetenekler

EGGER’de çalışanlarımızın iş ve yaşam dengelerine önem veriyor ve tüm çalışanlarımıza güvenli, sağlıklı ve keyifli bir çalışma ortamı sağlayarak bizimle çalışan herkes için heyecan verici fırsatlar yaratıyoruz.

Staj programlarımızla genç yeteneklere, uluslararası bir çalışma ortamında alanında uzman kişilerle birlikte çalışma ve çeşitli projeler geliştirme fırsatı sunarken, henüz öğrenciliklerinde iş hayatına hazırlanmaları için destek oluyoruz.

EGGER’li Olmak

EGGER’de birbirimize saygı çerçevesinde yaklaşarak, rahat ve keyifli bir çalışma ortamı yaratıyoruz. Kısa çalışma saatleri uygulayarak çalışanlarımızın iş ve özel hayat dengesini kurabilmelerine destek oluyor, çalışanlarımızın sağlık harcamalarına çeşitli destekler sunuyoruz. Çalışanlarımızın gelişimi için ihtiyaçlara göre uyarlanmış ve sürekli devam eden eğitim programları sunuyoruz. Uyguladığımız anketler sayesinde, çalışanlarımızın talep ve beklentilerini değerlendiriyoruz.

Company Images


10.000+

1961

50% 50%

30
EGGER has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in EGGER?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


10.000+

1961

50% 50%

30

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
EGGER hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in EGGER?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


10.000+

1961

50% 50%

30

Benefits

Yemekhane
Servis
Yemek Kartı
Bayram Yardımı
Tamamlayıcı ve Özel Sağlık Sigortası

Working Environment

EGGER has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

10.000+

1961

50% 50%

30

10.000+

1961

50% 50%

30