DEVA Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

DEVA Youthall Verified Badge

  • Medicine
  • ·
  • 875 follower

Deva Hakkında

1958 yılında faaliyetine başlayan DEVA, Türkiye’nin köklü ilaç üreticilerinden biridir. Ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve ham madde üretimi ile pazarlaması olan DEVA, veteriner ilacı, kolonya ve tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir. DEVA, küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma ve rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefinde hızlı adımlarla yürümektedir.
Big Size
1958
1.001-5.000 Employees

Bölgesel Büyüme

Bölgesel büyüme operasyonları ve ihracat faaliyetleri artarak devam eden DEVA’nın başta Amerika, İsviçre ve Almanya olmak üzere 60’ın üzerinde ülkede 700’den fazla ürün ruhsatı bulunmaktadır. Hastaların ihtiyaç duyabilecekleri ilaçlara ulaşmasını kolaylaştırmak amacıyla Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren DEVA’nın tesisleri Avrupa GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve US FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) uygunluk onayı almış olup Amerika’ya ilk ihracat gerçekleştirilmiştir.

Yıllık 578 Milyon Kutu İlaç Üretim Kapasitesi

Ödüllü DEVARGE Merkezi’nde, Ar-Ge faaliyetleri kapsamında eğitimli ve konusunda uzman güçlü kadrosu, güncel teknolojiyle donatılmış laboratuarları ve üretim sahaları ile katma değeri yüksek, yenilikçi, yeni form ve ürünler geliştirmektedir. DEVA, kurduğu üretim tesisleriyle Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumuna ulaşmıştır. Üretimine Çerkezköy & Kartepe’deki üretim tesislerinde devam eden DEVA, yıllık 578 milyon kutu ilaç üretim kapasitesine sahiptir.

Geleceğe BİRLİKTE yön veriyoruz!

DEVA olarak başarımızın ve gücümüzün sırrı “çalışanlarımızdır". Birbirimizden aldığımız güç ile gelecek için “BİRLİKTE” çalışıyoruz. DEVA’ ya katılan herkes kariyerinde DEVAadım atarak, sürekli gelişen ve büyüyen dinamik yapının değerli bir parçası olmaya devam ediyor. Çalışanlarımız, hedeflerini gerçekleştirmeleri ve geleceğe hazırlanmaları için eğitim ve gelişim faaliyetleri ile desteklenirken kariyerlerinde başarı ile ilerlemenin gururunu yaşamaktadır.

DEVARGE

DEVA’da önceliğimiz Ar-Ge’dir. 2009 yılında kurulan DEVARGE merkezimizde alanında uzman 190 bilim insanımızla eşdeğer ilaç geliştirmede öncü olarak stratejik ürünlerde dikey entegrasyon sağlamak, etken madde ve yeni polimorf geliştirmede dünya ile rekabet etmek, değer katılmış ürünler geliştirerek farklılık oluşturmak, regüle pazarlara (EMA ve FDA) ürünler geliştirmeye devam etmek ve yeni teknolojilerle geleceğe yatırım yapmak için çalışıyoruz.
DEVA has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in DEVA?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


1.001-5.000

1958

35% 65%

35
DEVA has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in DEVA?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1958

35% 65%

35

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
DEVA hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in DEVA?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1958

35% 65%

35

Working Environment

DEVA has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

1.001-5.000

1958

35% 65%

35

1.001-5.000

1958

35% 65%

35