Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 187 follower

About Us

ENSO 1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti olarak kurulmuş ve 1989'da okulun Boğaziçi Üniversitesi olmasıyla birlikte bugünkü ismine kavuşan Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü,Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kariyer kulübü unvanını elinde tutmaktadır ve bu sene 106. Yılını kutlamanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

1914'te kuruluşundan itibaren üyelerine ulusal ve uluslararası etkinliklerle akademik ve sosyal olarak gelişme fırsatı veren kulübümüz, her sene sıcacık dostluklara ev sahipliği yapıyor ve bir üniversite kulübünden çok daha fazlasını sunuyor!

 

Vizyon & Misyon

1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti olarak kurulan, 1989 yılında bugünkü adına kavuşan Türkiye'nin ilk öğrenci kulübü ENSO bu tarihin verdiği sorumlulukla vizyonunu her zaman geniş tutmasını bilmiş ve “Think Big” mottosu ile bugünlere başarı ile gelmiştir. Sene içinde seminerler, case yarışmaları, team design yarışmaları, şirket gezileri ve de kulüp içi etkinlikler yaparak okuldaki mühendislik topluluğuna katkı sağlamayı hedefleyen ENSO’nun kapıları aynı zamanda her bölümden öğrenciye açıktır.

Sene içinde olabildiğince şirketler ile öğrencileri bir araya getirerek karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler kurulmasını sağlarız. Bu sayede hem geleceğin iş insaları daha bilinçli yetişir hem de şirketler Boğaziçi’ni daha yakından tanıyıp ne derece değerli olduğunu görürler. İş bulmak adına sadece şirketlerle network oluşturmanın yanında bir de şirketlerle nasıl iletişime geçilir bunu da bir sonraki senenin üyelerine aktaran ENSO bunu nizami bir şekilde 100 yılı aşkın bir süredir zaten yapmaktadır. Nihai hedefimiz ise Boğaziçi marka değerini arttırmak, öğrencileri şirketler karşısında avantajlı duruma geçirmek ve de Türkiye’de kariyer ve mühendislik adına değerli şeyler yapabilmektir.

Video

Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.