BEST Isparta Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 4 follower

About Us

BEST, Board of European Students of Technology, kar amacı gütmeyen ve gönüllülük ilkesiyle çalışan Avrupa çapında bir öğrenci organizasyonudur. 1989’dan beri Avrupa’nın önde gelen üniversitelerinde iletişim, ortaklık ve öğrenci değişimleri ile geleceğin mühendislerinin ve yöneticilerinin eğitimini tamamlayıcı yönde çalışmalar yapmaktadır.

BEST Isparta, SDÜ Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı 2013 yılında kurulmuştur. BEST bünyesindeki 88 yerel BEST grubundan biri olan BEST Isparta, kurulduğu günden bugüne düzenlediği etkinlikler ile her yıl 41.000’den fazla öğrenciye hitap etmektedir. Her geçen yıl daha da profesyonelleşen ve 100’den fazla aktif üyeye sahip BEST Isparta, SDÜ öğrencilerini şirketler ile bir araya getirerek "şirket – öğrenci – üniversite" üçgenindeki bağların güçlenmesi için çalışmaktadır.

Bu amaçla her yıl çeşitli etkinlikler düzenleyen BEST Isparta şirketlerle partnerlikler kurarak onlara SDÜ bünyesindeki ve Avrupa’dan ülkemize konuk olan öğrencilerle buluşma imkanı sağlar. Ayrıca BEST Isparta düzenlediği bu etkinliklerdeki eğitim, oturum ve resmi törenlerde aramızda yer alan değerli akademisyenlerimizle birlikte üçgenin son aşaması olan üniversite unsurunu da tamamlanmasını sağlar. BEST Isparta sene içerisinde Avrupa’daki diğer yerel BEST gruplarının düzenlediği etkinliklere SDÜ veya BEST Isparta bünyesindeki öğrencilerin gitmesini sağlayarak BEST’ in vizyonu olan “Çeşitliliği Artırmak” adına da önemli bir katkı sağlar. Anti hiyerarşik bir sistemle çalışan BEST Isparta üyeleri arkadaşlık ve dostluk ortamı içinde çalışırken kendilerini de düzenlenen eğitimlerle geliştirme imkanı bulurlar.

Video

BEST Isparta has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in BEST Isparta?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

BEST Isparta has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in BEST Isparta?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
BEST Isparta hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in BEST Isparta?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.