DEU Business Club Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

DEU Business Club Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 84 follower

About Us

DEU Business Club, 1988 tarihinde kurulmuş bir öğrenci topluluğudur. BClub, 7 departmandan oluşan toplamda 10 kişilik bir yönetim kuruluna sahiptir. Kar amacı gütmeyen bir organizasyon olarak amacımız, yaptığımız aktivitelerle üyelerimizin kişisel gelişimine katkıda bulunabilmek, büyüyen ve gelişen iş dünyasında üyelerimizin nerede ve nasıl durmak istediklerine karar vermelerini ve hedefledikleri kariyer basamaklarını tırmanmalarına yardımcı olabilmektir. Aynı zamanda şirketlerle fakülte arasındaki bağı kuvvetlendirmek ve öğrencilerle iş dünyasını iç içe tutarak iş gücüne katkı sağlamak amaçlarımızdan biridir.

Üyelerimize kendilerini tanıma, geliştirme ve sektöre kazandırma fırsatı sağlamaya çalışıyoruz. Bir yandan üyelerimize imkânlar sunarken bir yandan da irtibata geçtiğimiz ve iş birliği içerisinde olduğumuz kurum ve kuruluşları da üyelerimize tanıtmaya çalışıyoruz ki üniversitemiz ve kurum/kuruluşlar arasında güçlü bir bağ oluşturan ve iki taraflı faydalar sağlayan ilişkiler kurulsun. Bu amaçla BClub üyeleri bir yandan kendilerini geliştirirken bir yandan da iletişimde olduğu kurumları memnun etmek adına da pek çok şey yapar.

1988 yılında "Amatör ruhla profesyonel işler" sloganımızla yola çıktığımız bu yolculukta köklü bir kültür ve güçlü bir sosyal dayanak tasarladık. Eğlenirken geliştirdiğimiz bu öğrenci kulübünde hedefimiz her zaman bir adım daha ilerlemek ve güncel dünyaya uyum sağlamaktır.

DEU Business Club has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in DEU Business Club?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

DEU Business Club has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in DEU Business Club?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
DEU Business Club hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in DEU Business Club?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.