Aypak Paketleme Makina Ltd. Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Aypak Paketleme Makina Ltd.

Aypak Paketleme Makina Ltd.

  • Machinery and Equipment
  • ·
  • 36 follower

About Us

AYPAK 1997 yılında İstanbul da kurulmuştur. Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde 1200 m2 lik fabrikada faaliyet göstermektedir. Gıda, Kimya, Kozmetik ve İlaç sektöründe farklı çeşit ürünlerin paketlenmesine yönelik yatay ve dikey tip paketleme makinaları ve flekso baskı makinaları imalatında sektörün lider firması konumundadır.

Üretimi yapılan makine tipleri genel olarak; Tek kullanımlık Islak Mendil Paketleme makinaları, Yatay dolum ve paketleme makinaları, Dikey tek/çok-hatlı dolum ve paketleme makinaları, Flekso Baskı makinaları, Proje üzerine özel üretim makinalar gibi çeşitli tip paketleme makinalarını kapsamaktadır.

Makine imalatı yanı sıra, fason paketleme konusunda standartlara uygun ve kaliteli üretim hizmeti de sunmaktadır.Müşteri memnuniyetleri, hızlı teslimat ve nitelikli personel kadrosuyla sektörde öncü ve en çok tercih edilen firma konumundadır.

Aypak Paketleme Makina Ltd. has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Aypak Paketleme Makina Ltd.?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Aypak Paketleme Makina Ltd. has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Aypak Paketleme Makina Ltd.?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Aypak Paketleme Makina Ltd. hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Aypak Paketleme Makina Ltd.?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.