Yenitoptanci.com Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Yenitoptanci.com

  • Internet
  • ·
  • 236 follower

About Us

Atasan Global 2013 yılından bu yana e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren öncü bir şirkettir. 12 ofis tam zamanlı ve 10 un üzerinde online çalışanı ile 8 farklı kategoriden 1200 SKU ürünün e-ticaret satışını yapmaktadır. Bağcılar İstoç'ta bulunan toptan satış mağazası, İstanbul Fatih'te bulunan perakende satış mağazası ve Gaziosmanosmanpaşa'da yer alan yaklaşık 2000 M2 deposu ile hizmet vermektedir. 

Yenitoptanci.com üzerinden B2B olarak bayilerine ürün tedarik etmektedir. Fiyatuygun.com ise B2C olarak perakende satış yapılmaktadır. Marketplace tarafında Trendyol.com, Hepsiburada.com, Ciceksepeti.com, N11.com, Morhipo.com gibi 12 tane online satış kanalı üzerinden satışlarını gerçekleştirmektedir. Yurt dışında ise başta Amazon.com, ebay.com, aliexpress.com, etsy.com, allegro.pl, ozon.ru gibi bir çok platform üzerinden satış yapmaktadır. Offline satış kanalları olarak zincir marketler başta olmak üzere kurumsal ve alt segmentte bir çok firmaya ürün tedarik etmektedir. 

Yenitoptanci.com has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Yenitoptanci.com?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Yenitoptanci.com hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Yenitoptanci.com?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.