İTÜ ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]

İTÜ ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 78 follower

About Us

2017 yılında kurulan, henüz yeni bir kulüp olmasına karşın bünyesinde ağırlığı Mimarlık olmak üzere bir çok farklı fakülteden 100’ü aşkın üyeyi barındıran, okulun en dinamik ve aktif kulüplerinden biri olmaya aday, İTÜ'nün gelişmekte olan kulüplerinden ArtITU’nün amacı; düzenleyeceği paneller, söyleşiler, yarışmalar, workshoplar, geziler ile okulumuz öğrencilerine mühendisliğin sanatsal yönlerini göstermek, mühendisliğin teknik yönünü sanatsal yönüyle birleştirmek, okulumuz öğrencilerinin hayal güçlerini serbest bırakmak, yaratıcılıklarını canlandırmak, farklı bir bakış açısı kazandırmak ve ileri meslek hayatlarında da bunu kullanmalarını sağlamaktır.

ArtITU kulübü istikrarlı bir çalışma ile birçok etkinlikler, yarışmalar, workshopların altına imzasını atarak sesini duyurmak isteyen taptaze ve capcanlı bir kulüptür. Bu kulüpte her zaman alınacak bir sorumluluk vardır.

#landofopportunity

Video

İTÜ ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in İTÜ ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

İTÜ ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in İTÜ ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
İTÜ ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in İTÜ ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.