Akbank Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Hakkımızda

Akbank olarak 30 Ocak 1948 tarihinde bir ticaret bankası olarak Adana’da kurulduk. Faaliyetlerimizi İstanbul’daki Genel Müdürlüğümüz, yurt içindeki 19 bölge müdürlüğü ve Almanya’daki iştirakimiz (Akbank AG) ile sürdürüyoruz. Yurt içinde 711 şubemiz, 5300 ATM’miz ve 12 binin üzerinde çalışma arkadaşımızla 19 milyonun üzerindeki müşterimize dinamik, yenilikçi, dijital bir şekilde en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Akbank olarak bankacılık uygulamalarının ötesinde teknoloji, inovasyon, gelecek ve sosyal odağını kur...

Read More
Big Size
1948
10.000+ Employees

Akbank’ta Hayat

Biraz ofisten, biraz evden bazen de istediğimiz yerden çalışıyoruz. Esnek çalışma saatleri ile programlarımızı kendimiz belirliyoruz.

 İyi olmak, iyi hissetmek bizler için çok önemli. Çünkü biliyoruz ki her zaman önceliğimiz “İyi Bir Sen”! İyi Bir Sen Programımız ile fiziksel, psikolojik, entellüktüel, sosyal ve duygusal pek çok alanda Akbanklıları destekleyen içeriklere sahibiz. Akbank Akademi TV Sağlıklı Yaşam kanalında, ücretsiz kullandığımız Wellbees uygulamasına kadar pek çok farklı platformdan iyi olma...

Read More

Akbank Kültürü

Verimli çalışmanın sırrının, herkesin evinde gibi rahat hissettiği bir çalışma kültüründen geldiğini biliyoruz. Akbank, değerli hissettiği için değerli hissettiren, müşterilerinin mutluluğunu benimseyen insanlara ev sahipliği yapan bir yer. Akbanklılar olarak güvendiğimiz, iyi hissettiğimiz ve değer gördüğümüz bir yerde çalıştığımızı biliyoruz. Bireysellik ve birliktelik arasındaki dengeyi bulmanın başarının kaynağı olduğunu biliyoruz. Hedeflerimize koşarken bunu ortak bir amaç için yapıyoruz. Bu yolda kendimiz ve ekip ar...

Read More

Girişimci Ruhlu Akbanklıları Akbank + Programı ile Destekliyoruz!

Akbank+ Programı'yla Akbanklılar Kendi Girişimlerini Kurma Fırsatı Yakalıyor!

Akbank+’a katılıp iş fikirlerini geliştiren Akbanklılar, Akbank ve yatırımcıların desteğiyle kendi şirketlerini kurabiliyor.

Akbank LAB bünyesinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz ile hem girişimcilik ekosistemine hem de kurum içi inovasyon kültürüne katkı sağlayan programlarımızı genişleterek ve geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Akbanklılar, Akbank+ programı ile girişimci fikirlerini geliştiriyor, finansma...

Read More

Toplumsal Fayda

Tüm iş yapış biçimlerimizi, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma amacıyla sürekli yeniden şekillendiriyoruz.

Kapsayıcı ve yeşil bir ekonomiye geçiş için müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımıza desteğimizi hız kesmeden sürdürüyoruz.

Daha iyi bir dünya için sorumluluk alıyor, sürdürülebilirlik alanında dünyaya fayda sağlayacak her türlü girişimin destekçisi olmak için adımlar atıyoruz. Sürdürülebilirlik alanında somut hedef veren öncü bankalar arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Akbank Gençlik Akademisi

Teknoloji ve bilim, tüm hayatımızı değiştiriyor. İvmesi her geçen gün artan bu değişim iş hayatını da dönüştürüyor; “iş”in tanımı yeniden şekilleniyor. Geleceğin iş yaşamını insan hayatında fark yaratacak şekilde tasarlayabilmek için de gelişen teknolojiler ve değişen süreçlerle birlikte yapay zeka, ileri düzey analitik, robotik, tasarım odaklı düşünme gibi yetkinliklere ihtiyaç duyuluyor. Akbank Gençlik Akademisi ile geleceğin iş hayatında yer alacak olan gençlere bu yeni yetkinlikleri kazandırmayı hedefliyoruz. Deneyiml...

Read More
Akbank has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Akbank?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


10.000+

1948

52% 48%

38
Akbank has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Akbank?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


10.000+

1948

52% 48%

38

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Akbank hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Akbank?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


10.000+

1948

52% 48%

38

Benefits

Özel Sağlık Sigortası
Aile Kapsamlı Özel Sağlık Sigortası
Çalışanların Çocukları için Öğrenim İndirimi
Anlaşmalı Kurumlarda İndirim

Working Environment

Akbank has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

10.000+

1948

52% 48%

38