Yüce Auto – Škoda Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Yüce Auto – Škoda

Yüce Auto – Škoda Youthall Verified Badge

  • Automotive
  • ·
  • 1941 follower

Škoda - Yüce Auto Hakkında

Škoda Auto 1895 yılında 2 kişinin bisiklet yapmak üzere kurdukları ortaklıkları ile başlamıştır. 1899'da motosiklet, 1905’te ise otomobil üretimi gerçekleşmiştir. Çek Cumhuriyeti’nde kurulan daha sonra Alman otomobil firması Volkswagen tarafından satın alınarak, 1991 yılında Volkswagen Group bünyesine katılmıştır.

Škoda, yüz yılı aşan bir üretim geleneği ve deneyimiyle dünya otomotiv pazarında her geçen gün daha fazla talep edilen ve sektör üzerinde ağırlığı olan bir marka haline gelmiştir.

Bir Doğuş Otomo...

Read More

Big Size
1989
51-200 Employees

Vizyonumuz

Hayatı kolaylaştıran mobilite çözümleri vizyonunu benimseyen Škoda markası, aile kavramını odağına alan insancıl yaklaşımı ve çözüm odaklılığı misyon edinmiş bir markadır.

Dönemsel Stajyer Programımız

Yüce Auto ailesi olarak, 2019 yılından bu yana sürdürdüğümüz Dönemsel Stajyer Programımızla, iş dünyasının dinamikleriyle buluşmak isteyen genç yetenekleri deneyimli ekibimizle bir araya getiriyoruz. Bu özel programımızda, gençlerin kariyer yolculuklarına adım atmalarını sağlayarak, sadece iş hayatına değil aynı zamanda geleceğin liderlerini yetiştirmeye önemli bir katkı sağlıyoruz.

Toplamda 10 ay süren bu özel yolculuk boyunca, potansiyel çalışma arkadaşlarımızı açık pozisyonlarımıza yerleştirerek onların kariyer...

Read More

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

İnsan Odaklı Yolculuk, Geleceğe Yüce Bir Dokunuş!

Yüce Auto İnsan Kaynakları olarak; her bir çalışma arkadaşımızın başarılı iş sonuçları için duyduğu motivasyonu paylaşan bir kültür oluşturarak sürdürülebilir bir çalışma ortamı yaratmaya odaklanıyoruz. Güçlü bağlarımız, birbirimize olan destek ve birlikte öğrenme isteğimiz ile geleceğe sağlam adımlar atarak ilerliyoruz. Bu sayede, Yüce Auto İnsan Kaynakları olara...

Read More

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Škoda İyilik Aracı 

2020 yılında, evlere kapandığımız günlerde "İyilik Aracı, Mutluluğa Aracı" sloganı ile yola çıktığımız bu projede amacımız; iyiliği ihtiyacı olanlara ulaştırmak, iyiliği sürdürülebilir kılmak ve iyiliği en uzaktakilerle paylaşmak. İyiliği sürdürülebilir kılmak için her gün çalışıyor, yeni projeler üretmeye devam ediyoruz.

Company Images

Yüce Auto – Škoda has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Yüce Auto – Škoda?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Yüce Auto – Škoda has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Yüce Auto – Škoda?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Yüce Auto – Škoda hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Yüce Auto – Škoda?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Overview

Yüce Auto A.Ş., yüzyılı aşan bir üretim geleneği ve deneyimiyle dünya otomotiv pazarında her geçen gün daha fazla talep edilen Škoda markasının Türkiye distribütörüdür.


Orhan Yüce tarafından kurulan Yüce Auto A.Ş., otomotiv sektöründe 65 yılı aşan bir geçmişe sahiptir. 1989 yılından itibaren Škoda'nın Türkiye distribütörlüğünü yürütmek üzere kurulan Yüce Auto A.Ş. Fabia, Scala, Octavia, Superb, Kamiq, Karoq ve Kodiaq modellerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini Türkiye çapında yetkili satıcı ve yetkili servis noktaları ile sağlamaktadır.

Benefits

Yüksek Lisans Desteği
Yemek Kartı
Özel Sağlık ve Hayat Sigortası
Sosyal Klüpler
Yol Ücreti
Hibrit Çalışma
Diyetisyen Desteği
Net Ücret Üzerinden Maaş Ödemesi
Tersine Mentorluk
Kişisel Gelişim Desteği
Online Psikolojik Destek
Grup İçi Çalışan İndirimleri

Working Environment

What Are Employees Saying?

2022 yılında, Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda Dönemsel Stajyer olarak iş hayatına adım attım. Yeni mezun bir Makine Mühendisi olarak, bu süreçte kendimi geliştirmek adına birçok fırsatla karşılaştım. Dönemsel Stajyer Programı, iş dünyasına uyum sağlama becerilerimi artırmama ve sektördeki güncel gelişmeleri takip etmeme olanak sağladı. Bu staj döneminden sonra, 2023 yılında Garanti Uzman Yardımcısı olarak göreve başladım. İş hayatımdaki bu yeni aşamada, aldığım eğitimler ve şirketimizin sağlamış olduğu Tersine Mentorluk Programı ile sürekli kendimi gelişmeyi hedefliyorum. Devam eden çalışma hayatımda, şirket içinde düzenlenen eğitimlere, sosyal aktivitelere aktif olarak katılarak sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri de takip ediyorum.

Aslı Taviloğlu
Aslı Taviloğlu
Garanti Uzman Yardımcısı

Marmara Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Yüce Auto’da 3 yıldır Filo Satış Departmanı’nda görev almaktayım. Dönemsel Stajyer olarak Yüce Auto ailesine katıldığım ilk günden bu yana tüm fikirlerime ve kararlarıma değer verildiğini hissediyorum. İş hayatıma tüm çalışanlarının hem mesleki hem de kişisel gelişimine son derece önem veren bir şirkette başladığım için, kendimi çok şanslı hissediyorum.

Ece Tetik
Ece Tetik
Filo Satış Uzmanı

2019 yılında Dönemsel Garanti Stajyeri olarak katıldığım Yüce Auto bünyesinde Teknik Destek Yetkilisi olarak Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda kariyerime devam etmekteyim. Özellikle pandemi döneminde şirketimizin sektörde fark yaratan çalışan odaklı yaklaşımı; şirketimizin öncelikli hedeflerinden olan “insancıl yaklaşım” felsefesini ortaya koymaktadır. Tüm çalışanlarının motivasyonunu artırmak amaçlı eğitimlerle bilgi ve becerilerini geliştiren, nitelikli insan kaynaklarına yatırım yapan ve her türlü süreçte takım çalışması anlayışını destekleyen, çalışanları ve iş ortakları açısından tercih edilen bu ailenin bir üyesi olmaktan gurur duymaktayım. Bilgimizi, tecrübemizi ve kaynaklarımızı teknoloji ile birleştirerek aramıza yeni katılacak olan çalışma arkadaşlarımıza destek olmak bizlerin de öncelikli misyonudur.

Furkan Tolga Alper
Furkan Tolga Alper
Teknik Destek Yetkilisi

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezunum. Yüce Auto’da ilk olarak Satış sonrasında Stratejik Planlama Departmanı'nda görev aldım. Şu an Stratejik Planlama Departmanı'nda Planlama Uzmanı olarak görevime devam etmekteyim. Pandemi döneminde katılmış olduğum şirketimizin çalışanına değer verme prensiplerini ilk elden deneyimleme şansına eriştim. Çalışanlarının hem kariyer hayatına hem de iş - özel yaşam koşullarına önem veren bir firmada çalışabildiğim için çok mutlu ve gururluyum.

Cem Lee Hung Kavukçu
Cem Lee Hung Kavukçu
Planlama Uzmanı
Yüce Auto – Škoda has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.