Park Entegrasyon Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Park Entegrasyon

Park Entegrasyon

  • Information Services
  • ·
  • 13 follower

About Us

PARK Entegrasyon E-Dönüşüm ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. .24 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul’da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Tüm altyapı ve test süreçlerini başarıyla tamamlayarak gerekli tüm kurum ve kuruluşlar tarafından denetimleri tamamlanmış olan Park Entegrasyon A.Ş.,Eylül 2017 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından E-Fatura Özel Entegratörü olarak ilan edilmiştir.

Park Entegrasyon, altyapı konusunda en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine ve iş ortaklarına hızlı, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Park Entegrasyon, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamında nitelikli elektronik sertifika hizmetlerini sunmakla beraber, elektronik imza ve elektronik sertifika alanlarında yazılım ve ürün geliştirme faaliyetleri ile e-imza entegrasyon çalışmaları da yürütmektedir.

İstanbul Merkez ofisinde son teknoloji, güvenilir ve güçlü altyapısı ile Park Entegrasyon, Türkiye genelinde yaygın hizmet ağı ile her geçen gün sektördeki konumunu güçlendirmektedir.

Park Entegrasyon has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Park Entegrasyon?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Park Entegrasyon has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Park Entegrasyon?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Park Entegrasyon hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Park Entegrasyon?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.