Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Fikirlerinize değer veriyoruz. Youthall Gençlerin Beklenti ve Yönelimleri Araştırması'na hemen katılın!
Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 87 follower

About Us

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu 1996 yılında, dönemin Endüstri Mühendisliği Öğrencileri ve Endüstri Mühendisliği Bölüm Öğretim Elemanları tarafından kurulmuş bir öğrenci topluluğudur. Amacı; Türkiye’yi yarınlara taşıyacak, ülkemize yeni ufuklar açacak, reel sektör çarklarının daha güçlü dönmesini sağlayacak olan Endüstri Mühendisliği öğrencilerini yarınlara daha iyi hazırlamaktır. Bu doğrultuda üstlendiği görev; endüstri mühendisliğinin yurt genelinde tanıtılması, iş çevrelerine verimlilik bilincinin kazandırılması ve bu bağlamda endüstri mühendislerinin iş kollarının genişletilmesi, orta öğrenim düzeyindeki gençlerin meslek seçimlerinde endüstri mühendisliği mesleğini bilerek tercihte bulunmalarının sağlanması için her türlü olumlu çalışmayı gerçekleştirmek ve gerçekleştirilmesine katkı sağlamaktır.

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu, bünyesinde bulunduğu kurum ve kuruluşlarda etkinliğini her daim göstermektedir. Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliğinin 15 üyesinden birisi olan GaziENT bu seneye kadar EMT Genel Kurul ev sahipliği ve EMT Seminer Projesi ev sahipliği ile sadece kendi üniversitemizde değil ulusal kurumların da birçok organizasyonuna ev sahipliği yaparak, güvenilen bir kurum olduğunu bu şekilde de ispat etmektedir.

Video

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.