Dünyagöz Hastaneler Grubu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Dünyagöz Hastaneler Grubu

Dünyagöz Hastaneler Grubu

  • Health
  • ·
  • 109 follower

About Us

DÜNYAGÖZ HASTANELER GRUBU 1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, gözün tüm branşlarında göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlar için 500 farklı tedavi yöntemiyle göz sağlığı hizmeti veriyor.Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, günde 8000 poliklinik ve 1000 ameliyat kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışında toplam 30 ayrı noktada sağlık hizmeti veriyor. Dünyagöz; teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 300 kişilik medikal kadrosu, 3500 personeli ile kısa sürede dünyanın medikal referans merkezi haline geldi. Türkiye’nin iç Anadolu’sundan, kuzeyine, güneyinden, batısına tam 12 ayrı ilde toplam 21 ayrı noktada ve yurt dışında Almanya’nın Frankfurt ve Köln, Gürcistan’ın Tiflis, Azerbaycan’ın Bakü, Kırgızistan’ın Bişkek, Bosna-Hersek'in Saraybosna ve Kosova’nın Priştine, Romanya ve Bulgaristan olmak üzere 9 ayrı noktada hizmet vermektedir. Dünyagöz yurt dışındaki yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup 2022 yılının gelmesiyle birlikte daha geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefliyor. Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 160 ayrı yabancı ülkeden yılda ortalama 110 bin hastaya hizmet vererek Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Başarı Belgesi’yle ödüllendirilen Dünyagöz 2022 de yurt dışında gerçekleştireceği yeni atılımlarıyla sağlık turizmi hacmini büyütmeyi hedefliyor.

Dünyagöz Hastaneler Grubu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Dünyagöz Hastaneler Grubu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Dünyagöz Hastaneler Grubu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Dünyagöz Hastaneler Grubu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Dünyagöz Hastaneler Grubu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Dünyagöz Hastaneler Grubu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.