Engage with talent, Post a job

Ödeme alt yapımızı ve iş modelimizi yeniledik. Yeni sayfamızdan işlemlerinize devam edebilirsiniz. Sayfaya gitmek için tıklayın.

Looking for Bigger Solutions? Let's Solve It Together!

You can choose the appropriate package, or you can contact us for your special package options.

FAQ

Daha fazla bilgi almak için
bizimle iletişime geçin.

Neden Youthall'da ilan yayınlamalıyım?

Çünkü Youthall'da pozisyonunuz için aradığınız en iyi yetenekleri bulursunuz. Keşfettiğiniz yetenekler ile şirketinize katma değer yaratarak kazançlarınızı hızlıca artırabilirsiniz. Bir şirketin en önemli kazancı katma değer yaratacak insan kaynağıdır. Doğru yerdesiniz. Hemen ilanınızı yayınlayın.

İlan ve içerik konusunda destek oluyor musunuz?

Evet, genç yeteneklerin ilgisini çekebilecek şekilde içerik, görsel, şirket profili sayfa dizaynlarınızı gerçekleştiriyoruz. İmaj çalışması ile daha çok genç yetenek ile etkileşime geçmek istiyorsanız özel paket seçeneklerimiz için info@youthall.com'a mail iletebilirsiniz.

İlanımı daha çok genç yeteneğe nasıl ulaştırabilirim?

İlanınızın daha çok genç yeteneğe ulaşması için tanıtım çalışmaları kapsamında "E-mailing, Sms, Sosyal Medya Tanıtımı, Şirketler ve İlanlar Sayfalarımızda İlanın Ön Plana Çıkarılması" vb. hedef kitlenize yönelik segmentli iletişim çalışmaları gerçekleştiriyoruz ve şirket kültürünüze uygun genç yeteneklerle bir araya gelmenize katkıda bulunuyoruz.

Şirketimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor musunuz?

Tabii ki, birlikte çalıştığımız her şirketin ihtiyaçlarını anlayarak şirkete özel çözümler üretiyor olmak bizim için çok önemli. Sizleri tanımak, şirketinize özel projeler hakkında detaylı konuşmak ve birlikte neler yapabileceğimizi değerlendirmeyi çok isteriz, bizimle info@youthall.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Paketimi nasıl yükseltebilirim?

Paketinizi yükseltmek isterseniz bize info@youthall.com adresinden ve Youthall sosyal ağlarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmak için buradayız. 

Are you ready to find the talent?

Post a Job