Çalışan Bağlılığı İçin İlk Adım: Onboarding Programı - Youthall
E-BOOK

Çalışan Bağlılığı İçin İlk Adım: Onboarding Programı

Etkili bir Onboarding Programı hazırlayabilmek için her türlü sorunuza yanıt niteliğindeki bu rehber sizi bekliyor.

Çalışan Bağlılığı İçin İlk Adım: Onboarding Programı

Hepimizin alışmaya çalıştığı yeni dünya düzeninde “dijitalleşme” kavramı hayatımızda daha da yaygınlaşmışken işe alım süreçleri de değişim ve dönüşümün bir parçası haline geldi. Çalışanlarınızın şirket kültürünüze bağlılığının ilk adımı olan “Onboarding Programı”nı sizinle bir araya getiriyoruz!

Bu program ile işe alım süreçlerinizde yeni yeteneklerinizin beklentilerini şirket kültürünüzle nasıl adapte edeceğinizi gözlemleyeceksiniz. Bugüne kadar kullandığınız, mevcut işe alım alışkanlıklarınızı değerlendirerek yenilenme sürecini kendi şirket kültürünüz için de başlatabileceksiniz. Onboarding Programının tüm avantajlarını sizinle buluşturacak olan bu rapor, tüm bunlar için şu ana başlıklardan oluşuyor:

  • Onboarding Programı Nedir?
  • Yeni Bir Çalışan Gerçekte Ne İster?
  • Etkili Bir Onboarding Programı Nasıl Oluşturulur?
  • Online Onboarding Programı Nedir?
  • Online Onboarding Programınız İçin Tavsiyeler
  • Örnek Online Onboarding Programı

Programda aynı zamanda Youthall tarafından Türkiye’nin her yerinden tam zamanlı çalışan 1024 yeni mezun ve genç profesyonelin katıldığı çevrimiçi anket sonuçlarına göre gençlerin bu konu hakkında çıktı ve öngörülere ulaşacaksınız.

Bu formu göndererek Kullanıcı Sözleşmemizi onaylıyor ve Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Politikamız kapsamında bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer E-Booklar